Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 64.297
€ 641,-
Ja, 2026
2022
2026-04-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X1 met kenteken KGH-45-S is op kenteken gezet in 2022. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze BMW bedroeg € 64.297. Dit model beschikt over een 1499 cc motor met 3 cilinders. Met 28 kW aan elektrisch vermogen biedt deze auto sterke prestaties. Deze X1 haalt een maximale snelheid van 193 km/h. Met 1.820 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 38 dagen in bezit. De APK is geldig tot 25-02-2026. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 31.500.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 38 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 95 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1820 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2410 kg |
| Lengte | 4,45 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-02-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-04-17 |
| APK vervaldatum | 2026-02-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW X1 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 28.895 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 26.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW X1
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenHuidige eigenaar
1 maandEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gordelspanner werkt mogelijk niet bij een ongeval en er is kans op vonkvorming als de gordelspanner wordt geactiveerd.
Bij een ongeval kan een beschadigde microgasgenerator de veiligheidsfunctie van de gordel be�nvloeden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de gordelspanner vervangen
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 28.895,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 79.147 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 103 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 351 |
| Periode | 2020-03-04 - 2022-12-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6597 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1220 |
| Aantal import auto's | 3381 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1220 |
| Import percentage | 51% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1423 | 704 | € 56.957,- | € 1.188,- |
| 2021 | 3506 | 1763 | € 60.806,- | € 1.137,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 49.026,- | € 753,- |
| 2022 | 1668 | 914 | € 60.320,- | € 1.007,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HNV-74-B | |||
| K-448-VL | |||
| K-080-JR | |||
| KDB-09-D | |||
| KDS-86-L | |||
| X-828-XP | |||
| KDH-77-R | |||
| GTR-27-T | |||
| GXT-01-N | |||
| T-630-FD | |||
| N-551-XD | |||
| KGK-73-H | |||
| KFD-95-K | |||
| L-380-KS | |||
| HTG-99-Z | |||
| P-311-JH | |||
| X-533-HV | |||
| Z-363-NN | |||
| HHB-76-X | |||
| GTN-87-S | |||
| K-117-JB | |||
| JXT-51-L | |||
| GNG-86-T | |||
| KGS-31-K | |||
| GJL-63-H | |||
| JLR-69-F | |||
| KDK-74-K | |||
| N-984-BK | |||
| K-669-VZ | |||
| L-013-NL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KHP-75-L | 2026-05-20 | |||
| R-288-SP | 2026-05-11 | |||
| JPL-47-S | 2026-05-16 | |||
| JXG-03-P | 2026-05-09 | |||
| JDJ-56-V | 2026-05-09 | |||
| JFV-69-H | 2026-05-08 | |||
| HVD-20-D | 2026-05-08 | |||
| KFG-88-V | 2026-05-06 | |||
| KDF-50-F | 2026-05-04 | |||
| KBH-85-F | 2026-05-19 | |||
| KHL-12-B | 2026-05-05 | |||
| L-187-PX | 2026-05-15 | |||
| N-010-XK | 2026-05-20 | |||
| JKN-75-L | 2026-05-16 | |||
| KGD-31-P | 2026-05-09 | |||
| P-151-DZ | 2026-05-11 | |||
| R-969-FN | 2026-05-15 | |||
| KFV-59-Z | 2026-05-15 | |||
| JLD-10-V | 2026-05-12 | |||
| HVX-78-P | 2026-05-08 | |||
| JKP-55-Z | 2026-05-08 | |||
| HVT-13-X | 2026-05-08 | |||
| KFK-45-N | 2026-05-05 | |||
| KDB-07-L | 2026-05-04 | |||
| L-853-TZ | 2026-05-18 | |||
| HKF-94-R | 2026-05-09 | |||
| HVD-95-D | 2026-05-06 | |||
| GGR-39-S | 2026-05-16 | |||
| S-113-HP | 2026-05-22 | |||
| GPL-94-K | 2026-05-17 |