Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 41.268
€ 6.930,-
Ja, 2016
2013
2024-06-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken KF-806-J is op kenteken gezet in 2013. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 41.268 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 230 pk. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.424 kg voor optimale prestaties. Sinds 719 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 11-06-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 10.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 230 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1424 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-09-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-08-11 |
| APK vervaldatum | 2026-06-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Golf stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 13.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 13.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 184.610 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 20 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 609 |
| Periode | 2013-01-11 - 2015-03-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 800 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 341 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 535 | 236 | € 45.337,- | € 4.532,- |
| 2013 | 135 | 52 | € 40.755,- | € 4.070,- |
| 2013 | 134 | 51 | € 40.771,- | € 4.097,- |
| 2014 | 258 | 104 | € 47.363,- | € 4.415,- |
| 2014 | 86 | 24 | € 41.609,- | € 4.145,- |
| 2014 | 86 | 24 | € 41.609,- | € 4.145,- |
| 2015 | 7 | 1 | € 46.635,- | € 6.270,- |
| 2015 | 6 | 0 | € 40.464,- | € 5.670,- |
| 2015 | 6 | 0 | € 40.464,- | € 5.670,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 4-KZR-90 | 2026-05-13 | |||
| 5-XTK-74 | 2026-05-14 | |||
| H-515-SR | 2026-05-14 | |||
| 7-SXS-10 | 2026-05-22 | |||
| H-564-FJ | 2026-05-12 | |||
| TH-519-J | 2026-04-28 | |||
| TD-222-Z | 2026-04-30 | |||
| GZ-253-D | 2026-05-12 | |||
| 6-TXJ-81 | 2026-05-23 | |||
| XN-851-S | 2026-05-13 | |||
| K-717-GB | 2026-05-08 | |||
| 5-TDJ-29 | 2026-05-10 | |||
| SF-481-J | 2026-05-04 | |||
| NT-394-Z | 2026-04-08 | |||
| 8-XBX-88 | 2026-04-21 | |||
| 4-SGB-10 | 2026-04-16 | |||
| K-184-DV | 2026-05-21 | |||
| GK-256-N | 2026-04-14 | |||
| K-096-SF | 2026-04-03 | |||
| H-831-VL | 2026-05-11 | |||
| TB-530-Z | 2026-05-06 | |||
| 6-XNP-40 | 2026-04-08 | |||
| G-192-RD | 2026-03-22 | |||
| N-799-BX | 2026-04-28 | |||
| K-550-RH | 2026-03-28 | |||
| PR-920-K | 2026-03-18 | |||
| 6-TFG-35 | 2026-03-31 | |||
| SB-081-J | 2026-03-21 | |||
| 6-SHP-49 | 2026-03-20 | |||
| 7-SKT-76 | 2022-08-08 |