Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 18.599
€ 208,-
Ja, 2026
2016
2026-03-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken KBG-61-J is op kenteken gezet in 2016. In maart 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze SEAT een catalogusprijs van € 18.599 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 110 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 3 cilinders. De topsnelheid van deze Ibiza bedraagt 197 km/h. Dankzij 1.109 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-12-2027. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 7.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1109 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1600 kg |
| Lengte | 4,06 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-12-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-03-06 |
| APK vervaldatum | 2027-12-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
SEAT Ibiza MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 8.490 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SEAT Ibiza
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De massabevestigingsbout op de carrosserie die de massakabel met de accu verbindt, is mogelijk onvoldoende sterk. Hierdoor kan tijdens een ongeval de bevestigingsbout op de carrosserie losscheuren.
De voedingspanning kan wegvallen. Hierdoor kunnen de portieren niet meer ontgrendeld worden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een ring bij de massabevestigingsbout monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 8.490,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 121.565 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 707 |
| Periode | 2015-06-10 - 2017-11-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 822 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 39 |
| Aantal import auto's | 282 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 39 |
| Import percentage | 34% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 77 | 13 | € 20.184,- | € 1.781,- |
| 2015 | 166 | 60 | € 18.785,- | € 1.249,- |
| 2015 | 166 | 60 | € 18.785,- | € 1.249,- |
| 2016 | 272 | 52 | € 20.671,- | € 1.852,- |
| 2016 | 352 | 104 | € 33.118,- | € 1.388,- |
| 2016 | 351 | 103 | € 33.163,- | € 1.391,- |
| 2017 | 276 | 92 | € 21.058,- | € 1.534,- |
| 2017 | 304 | 118 | € 19.428,- | € 1.368,- |
| 2017 | 301 | 115 | € 19.422,- | € 1.373,- |
| 2018 | 1 | 0 | € 20.675,- | € 2.221,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| NV-327-T | |||
| N-557-LG | |||
| KD-130-H | |||
| KP-407-P | |||
| JNV-98-K | |||
| L-250-HH | |||
| HR-375-H | |||
| HZJ-26-J | |||
| HG-854-R | |||
| JF-477-Z | |||
| TH-507-G | |||
| X-775-XH | |||
| KT-136-T | |||
| NX-295-Z | |||
| P-268-JS | |||
| JX-082-H | |||
| KBT-68-T | |||
| KHT-39-J | |||
| NN-358-K | |||
| H-124-SV | |||
| KP-585-D | |||
| KX-092-S | |||
| JJ-649-L | |||
| KX-678-G | |||
| JFL-06-B | |||
| SZ-869-T | |||
| NL-613-H | |||
| JVZ-91-D | |||
| T-061-PD | |||
| HZ-685-K |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SX-103-R | 2026-05-21 | |||
| N-652-ZK | 2026-05-13 | |||
| JVL-64-B | 2026-05-04 | |||
| RS-253-T | 2026-04-27 | |||
| HKB-96-N | 2026-04-30 | |||
| JHS-72-G | 2026-05-13 | |||
| JP-493-X | 2026-04-24 | |||
| HK-628-H | 2026-05-01 | |||
| HH-575-G | 2026-04-28 | |||
| HR-543-V | 2026-05-12 | |||
| KK-063-F | 2026-05-10 | |||
| NS-666-J | 2026-05-07 | |||
| NJ-486-K | 2026-04-13 | |||
| R-889-LD | 2026-04-18 | |||
| NR-495-G | 2026-05-23 | |||
| J-326-TR | 2026-05-22 | |||
| SX-092-R | 2026-05-21 | |||
| PH-630-K | 2026-04-09 | |||
| KG-082-N | 2026-05-02 | |||
| JH-388-K | 2026-04-30 | |||
| KBV-29-D | 2026-04-07 | |||
| RV-115-R | 2026-05-08 | |||
| TF-265-V | 2026-04-18 | |||
| J-957-TD | 2026-04-11 | |||
| KBF-27-J | 2026-04-11 | |||
| KT014P | 2026-05-06 | |||
| R-177-BH | 2026-03-27 | |||
| HG-679-D | 2026-03-27 | |||
| SX-737-D | 2026-03-18 | |||
| JD-165-K | 2026-03-29 |