Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 42.405
€ 1.696,-
Ja, 2021
2018
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz CLA-Klasse met kenteken K-716-NT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018. In januari 2021 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz bedroeg € 42.405. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 122 pk. De motor heeft een inhoud van 1595 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze CLA-Klasse haalt een maximale snelheid van 210 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.6 liter per 100 km. Dankzij 1.430 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 18-01-2021. De huidige eigenaar heeft deze auto al 9 dagen in bezit. De APK is geldig tot 05-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 18.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1920 kg |
| Lengte | 4,69 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-01-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-01-23 |
| APK vervaldatum | 2027-05-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz CLA-Klasse sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 20.281 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz CLA-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
5 jarenHuidige eigenaar
9 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De communicatiemodulesoftware voor het noodhulpsysteem (e-call) bevat een softwarefout.
Bij een noodgeval kan het voertuig geen verbinding kan maken met de Mercedes-Benz noodcentrale.
U hoeft géén contact op te nemen met de merkdealer. Het voertuig wordt automatisch voorzien van aangepaste software.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 20.281,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 150.773 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 45 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 690 |
| Periode | 2013-07-12 - 2019-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3553 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Aantal import auto's | 980 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 13 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 763 | 292 | € 39.843,- | € 2.993,- |
| 2013 | 148 | 47 | € 42.738,- | € 3.017,- |
| 2013 | 763 | 292 | € 39.843,- | € 2.993,- |
| 2014 | 478 | 188 | € 43.770,- | € 3.169,- |
| 2014 | 637 | 139 | € 38.865,- | € 3.036,- |
| 2014 | 638 | 140 | € 38.873,- | € 3.032,- |
| 2015 | 226 | 90 | € 40.801,- | € 2.978,- |
| 2015 | 224 | 88 | € 40.736,- | € 2.963,- |
| 2015 | 651 | 241 | € 44.395,- | € 3.062,- |
| 2016 | 188 | 62 | € 40.326,- | € 3.397,- |
| 2016 | 777 | 216 | € 43.817,- | € 3.635,- |
| 2016 | 188 | 62 | € 40.326,- | € 3.397,- |
| 2017 | 194 | 34 | € 39.741,- | € 4.729,- |
| 2017 | 825 | 192 | € 42.610,- | € 4.179,- |
| 2017 | 194 | 34 | € 39.741,- | € 4.729,- |
| 2018 | 665 | 95 | € 41.216,- | € 4.940,- |
| 2018 | 97 | 18 | € 39.331,- | € 4.954,- |
| 2018 | 97 | 18 | € 39.331,- | € 4.954,- |
| 2019 | 9 | 1 | € 40.296,- | € 4.599,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| RL-748-N | |||
| J-172-JS | |||
| Z-588-BG | |||
| PK-849-D | |||
| NG-612-N | |||
| TV-726-D | |||
| SX-044-V | |||
| TH-533-K | |||
| PV-607-L | |||
| RD-866-K | |||
| SN-764-B | |||
| NK-979-Z | |||
| T-504-LN | |||
| G-669-JR | |||
| SF-800-N | |||
| HV-134-S | |||
| RD-650-T | |||
| RG-976-S | |||
| SG-445-V | |||
| RL-121-H | |||
| SH-663-D | |||
| SL-095-G | |||
| RS-999-P | |||
| P-630-JV | |||
| NL-145-R | |||
| KR-240-D | |||
| SG-274-P | |||
| H-196-KN | |||
| PJ-397-V | |||
| ZB-859-K |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SN-027-G | 2026-05-23 | |||
| P-403-VR | 2026-05-16 | |||
| SH-675-D | 2026-05-14 | |||
| KK-423-F | 2026-05-01 | |||
| H-502-VL | 2026-05-10 | |||
| KX-394-B | 2026-05-14 | |||
| NS-409-S | 2026-05-22 | |||
| HV-942-R | 2026-05-24 | |||
| PK-514-R | 2026-05-23 | |||
| SK-869-Z | 2026-05-25 | |||
| JK-941-N | 2026-05-23 | |||
| 4-TBB-04 | 2026-05-25 | |||
| 3-XTF-60 | 2026-05-22 | |||
| SL-575-F | 2026-05-20 | |||
| 9-SKH-41 | 2026-05-22 | |||
| PV-187-Z | 2026-05-18 | |||
| JT-424-L | 2026-05-18 | |||
| TH-837-J | 2026-05-17 | |||
| G-397-SG | 2026-05-22 | |||
| TG-019-S | 2026-05-17 | |||
| TL-394-N | 2026-05-01 | |||
| XR-409-V | 2026-05-15 | |||
| KR-275-D | 2026-05-15 | |||
| L-393-DR | 2026-05-23 | |||
| 8-SPF-16 | 2026-05-22 | |||
| SJ-034-H | 2026-05-09 | |||
| KDX-07-V | 2026-05-10 | |||
| XT-311-R | 2026-05-09 | |||
| HV-151-S | 2026-05-09 | |||
| TP-076-S | 2026-05-09 |