Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 38.993
€ 228,-
Ja, 2020
2014
2026-04-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Tiguan met kenteken K-609-BJ is op kenteken gezet in 2014. Dit voertuig is in november 2020 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 38.993. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 160 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Deze Tiguan haalt een maximale snelheid van 203 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.525 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 13-11-2020. Dit voertuig is al 53 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 21-05-2027. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 8.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 161 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1525 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2080 kg |
| Lengte | 4,53 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-12-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-11-13 |
| APK vervaldatum | 2027-05-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 10 verkoopprijzen en 5 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 12 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Tiguan stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 11.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Tiguan
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenHuidige eigenaar
1 maandEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 11.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 149.774 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 31 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 790 |
| Periode | 2012-09-13 - 2016-01-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1942 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 36 |
| Aantal import auto's | 738 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 36 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 169 | 63 | € 39.139,- | € 5.040,- |
| 2012 | 169 | 63 | € 39.139,- | € 5.040,- |
| 2013 | 391 | 152 | € 41.752,- | € 6.413,- |
| 2013 | 850 | 336 | € 40.267,- | € 4.854,- |
| 2013 | 848 | 334 | € 40.266,- | € 4.864,- |
| 2014 | 1 | 1 | € 40.509,- | € 494,- |
| 2014 | 1268 | 497 | € 42.522,- | € 6.079,- |
| 2014 | 688 | 265 | € 39.019,- | € 4.552,- |
| 2014 | 688 | 265 | € 39.019,- | € 4.552,- |
| 2015 | 534 | 195 | € 42.466,- | € 6.038,- |
| 2015 | 234 | 74 | € 39.066,- | € 5.404,- |
| 2015 | 234 | 74 | € 39.066,- | € 5.404,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 39.819,- | € 9.067,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 35.661,- | € 7.751,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 35.661,- | € 7.751,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 3-SJV-99 | |||
| NS-678-T | |||
| 8-TRV-16 | |||
| KGT-73-Z | |||
| J-390-VD | |||
| GT-298-N | |||
| 9-TBL-20 | |||
| 5-TVN-67 | |||
| Z-552-KV | |||
| 8-ZPD-50 | |||
| J-569-ZF | |||
| X-800-VJ | |||
| KL-930-V | |||
| Z-442-NZ | |||
| JT-136-K | |||
| P-256-XS | |||
| 1-KFL-16 | |||
| 9-ZKN-29 | |||
| 4-TGZ-88 | |||
| 9-ZJJ-21 | |||
| ZF-052-X | |||
| J-414-NK | |||
| 9-SJJ-19 | |||
| 8-XKP-03 | |||
| SJ-059-D | |||
| 4-XXS-01 | |||
| 9-ZSR-35 | |||
| 1-TTT-52 | |||
| N-787-ZN | |||
| 6-TDH-81 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RJ-020-H | 2026-05-04 | |||
| 4-SGZ-39 | 2026-05-07 | |||
| TX-807-X | 2026-05-21 | |||
| JLH-30-K | 2026-04-26 | |||
| J-221-JZ | 2026-05-15 | |||
| H-182-ZS | 2026-04-25 | |||
| 1-ZKN-60 | 2026-05-05 | |||
| XF-923-L | 2026-05-02 | |||
| J-303-TR | 2026-04-25 | |||
| X-617-ZB | 2026-05-11 | |||
| ZH-870-Z | 2026-05-20 | |||
| 5-TSP-20 | 2026-05-17 | |||
| GB-537-V | 2026-05-15 | |||
| 3-XVR-01 | 2026-05-20 | |||
| HHR-15-F | 2026-05-17 | |||
| 9-XKG-22 | 2026-05-17 | |||
| 1-TXF-60 | 2026-05-14 | |||
| 6-XFP-92 | 2026-05-15 | |||
| R-239-SJ | 2026-05-18 | |||
| T-807-ZK | 2026-05-14 | |||
| L-550-FZ | 2026-05-11 | |||
| J-611-ND | 2026-05-10 | |||
| HNZ-74-J | 2026-05-10 | |||
| 9-KNF-65 | 2026-05-08 | |||
| J-379-TF | 2026-05-06 | |||
| Z-812-BJ | 2026-05-09 | |||
| 7-TLZ-03 | 2026-05-07 | |||
| H-374-XG | 2026-04-30 | |||
| KG-163-N | 2026-04-30 | |||
| H-705-VS | 2026-05-01 |