Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.754,-
Ja, 2020
2007
2023-11-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken K-588-JV is op kenteken gezet in 2007. Dit voertuig is in december 2020 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 146 pk. De motor heeft een inhoud van 1999 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze V70 haalt een maximale snelheid van 200 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.6 l/100 km. Met 1.587 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 23-12-2020. De huidige eigenaar heeft deze auto al 925 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 159 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1587 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-12-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-12-28 |
| APK vervaldatum | 2026-10-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.825 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 13 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 jaarHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken.
De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding.
vervangen van de autogordelsluiting.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 675 |
| Periode | 2007-12-12 - 2010-10-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 61 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 50% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 8 | 4 | € 6.637,- | |
| 2007 | 8 | 4 | € 6.637,- | |
| 2008 | 110 | 55 | € 48.588,- | € 7.088,- |
| 2008 | 110 | 55 | € 48.588,- | € 7.088,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 45.345,- | € 10.401,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 10.923,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 10.923,- | |
| 2010 | 2 | 1 | € 49.311,- | € 10.824,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 37.994,- | € 10.661,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 37.994,- | € 10.661,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TG-310-H | 2026-04-30 | |||
| TX-754-T | 2026-04-26 | |||
| 69-HRN-9 | 2026-04-25 | |||
| J-856-TS | 2026-04-03 | |||
| 05-RTV-4 | 2026-05-21 | |||
| 78-GFX-6 | 2026-05-15 | |||
| NP-760-G | 2026-04-07 | |||
| XN-346-H | 2026-03-31 | |||
| 62-HFR-3 | 2026-03-31 | |||
| H-985-LH | 2026-03-27 | |||
| N-287-KJ | 2026-03-14 | |||
| 16-RTV-8 | 2026-03-20 | |||
| KB-557-J | 2026-03-12 | |||
| J-501-JZ | 2020-11-11 | |||
| X-388-KS | 2025-04-08 | |||
| GBD-27-B | 2025-12-20 | |||
| L-767-VD | 2021-11-24 | |||
| 05-GVT-7 | 2023-08-30 | |||
| SV-577-B | 2024-06-29 | |||
| L-410-VD | 2025-12-06 | |||
| TP-461-B | 2020-05-30 | |||
| T-351-DS | 2024-12-29 | |||
| 48-HJN-7 | 2022-01-21 | |||
| JD-348-R | 2024-01-15 | |||
| N-699-NJ | 2022-10-15 | |||
| L-125-LL | 2025-08-15 | |||
| 17-JKZ-2 | 2024-05-07 | |||
| H-595-RP | 2021-03-13 | |||
| 92-JPP-7 | 2023-11-21 | |||
| P-670-BX | 2023-11-04 |