Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 31.959
€ 4.914,-
Nee
2020
2022-11-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken K-565-DS is op kenteken gezet in 2020. Destijds had deze SEAT een catalogusprijs van € 31.959 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1498 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze Ibiza haalt een maximale snelheid van 219 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Dankzij 1.199 kg ligt deze auto stevig op de weg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 25-11-2020. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-12-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 6.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 140 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1199 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1720 kg |
| Lengte | 4,06 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-12-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-12-01 |
| APK vervaldatum | 2026-12-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 14.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 20.977 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
22 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 14.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 214.747 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 349 |
| Periode | 2020-10-22 - 2023-06-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 399 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 56 |
| Aantal import auto's | 126 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 56 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 12 | 3 | € 29.890,- | € 3.310,- |
| 2021 | 7 | 2 | € 30.406,- | € 4.377,- |
| 2021 | 178 | 86 | € 30.147,- | € 2.915,- |
| 2021 | 7 | 2 | € 30.406,- | € 4.377,- |
| 2022 | 3 | 2 | € 30.090,- | € 5.278,- |
| 2022 | 138 | 35 | € 29.912,- | € 4.816,- |
| 2022 | 3 | 2 | € 30.090,- | € 5.278,- |
| 2023 | 1 | 1 | € 31.097,- | € 6.257,- |
| 2023 | 71 | 2 | € 29.911,- | € 6.068,- |
| 2023 | 1 | 1 | € 31.097,- | € 6.257,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KGP-71-K | 2026-05-04 | |||
| K-971-HZ | 2026-05-23 | |||
| KGL-51-N | 2026-05-19 | |||
| R-026-JZ | 2026-04-13 | |||
| JNT-60-Z | 2026-05-02 | |||
| JPV-24-L | 2026-04-26 | |||
| JLN-02-K | 2026-04-26 | |||
| R-608-TV | 2026-04-22 | |||
| HZV-29-N | 2026-04-18 | |||
| JNR-80-K | 2026-04-18 | |||
| X-009-HD | 2026-04-18 | |||
| N-965-ZK | 2026-04-17 | |||
| K-099-HT | 2026-04-14 | |||
| JHF-08-J | 2026-04-10 | |||
| JLR-19-J | 2026-04-07 | |||
| K-217-RK | 2026-04-07 | |||
| S-187-FB | 2026-04-06 | |||
| JLN-81-J | 2026-03-24 | |||
| KBB-13-T | 2026-03-21 | |||
| K-845-HB | 2026-03-19 | |||
| P-199-FP | 2024-06-21 | |||
| S-375-VV | 2023-11-10 | |||
| R-190-GK | 2024-01-09 | |||
| GJX-77-L | 2024-11-04 | |||
| R-972-FG | 2023-06-28 | |||
| P-411-DK | 2023-05-01 | |||
| R-405-PN | 2024-02-29 | |||
| GPV-11-H | 2025-03-06 | |||
| R-281-GD | 2023-06-06 | |||
| J-979-XJ | 2023-08-28 |