Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 67.004
€ 12.538,-
Nee
2021
2025-06-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A4 Allroad Quattro met kenteken K-489-KD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021. Destijds had deze AUDI een catalogusprijs van € 67.004 inclusief BTW en BPM. De cilinderinhoud bedraagt 1984 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze A4 Allroad Quattro bedraagt 247 km/h. Dankzij 1.690 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 23-12-2020. De huidige eigenaar heeft deze auto al 331 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 227 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 29.500.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 245 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 8.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 183 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2200 kg |
| Lengte | 4,86 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-01-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-01-07 |
| APK vervaldatum | 2027-01-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 6 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
AUDI A4 Allroad Quattro stationwagen
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 25.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 28.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
AUDI A4 Allroad Quattro
Eigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
11 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de behuizing van de starterdynamo met riem kan mogelijk vocht binnendringen. Als gevolg kan er kortsluiting en oververhitting optreden.
Brandgevaar ook in geparkeerde toestand.
Voertuigeigenaren zullen gewaarschuwd worden, als de onderdelen beschikbaar zijn wordt er een afspraak gemaakt voor het vervangen van de starterdynamo.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 25.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 128.318 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 518 |
| Periode | 2019-04-29 - 2021-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 182 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 85 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 47% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 111 | 58 | € 78.378,- | € 6.630,- |
| 2020 | 66 | 27 | € 80.895,- | € 8.839,- |
| 2021 | 5 | 0 | € 69.187,- | € 12.620,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-661-RZ | 2026-05-16 | |||
| K-042-DX | 2026-04-23 | |||
| H-465-NZ | 2026-04-10 | |||
| Z-585-KD | 2026-04-05 | |||
| H-974-TS | 2023-12-29 | |||
| P-743-SX | 2022-11-17 | |||
| GFF-31-Z | 2025-03-06 | |||
| T-955-BJ | 2023-07-17 | |||
| S-576-GH | 2024-09-07 | |||
| L-394-SB | 2026-02-26 | |||
| K-414-BK | 2021-06-17 | |||
| K-255-HZ | 2025-11-27 | |||
| S-525-LZ | 2025-10-14 | |||
| J-401-TG | 2024-02-09 | |||
| J-125-DZ | 2024-01-24 | |||
| GLH-29-T | 2025-01-22 | |||
| X-434-KP | 2024-09-27 | |||
| P-338-JH | 2023-03-21 | |||
| X-318-HF | 2025-09-25 | |||
| Z-368-NG | 2024-05-15 | |||
| G-096-ZB | 2021-10-21 | |||
| S-937-JV | 2025-05-11 | |||
| GGG-72-H | 2024-07-27 | |||
| X-424-LV | 2024-07-01 | |||
| S-936-PG | 2023-09-15 | |||
| T-764-VT | 2024-08-29 | |||
| K-093-BD | 2024-03-02 | |||
| X-303-HB | 2024-01-04 | |||
| X-509-FB | 2024-09-19 | |||
| G-606-XZ | 2024-06-04 |