Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 52.926
€ 5.735,-
Ja, 2021
2016
2024-12-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz A-Klasse met kenteken K-308-XJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 52.926. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 156 pk. De motor heeft een inhoud van 1595 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 224 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.7 liter per 100 km. Dankzij 1.370 kg ligt deze auto stevig op de weg. Deze auto werd op 22-03-2021 voor het eerst geregistreerd. Dit voertuig is al 510 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 219 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 13.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 157 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1370 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1935 kg |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-12-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-03-22 |
| APK vervaldatum | 2026-12-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 7 verkoopprijzen en 3 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 9 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz A-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 18.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz A-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De onderste asverbinding van de stuurkolom kan mogelijk een te grote spelling bevatten, waardoor het naaldlager van het onderste gewricht los kan raken in de behuizing.
Hierdoor kan het lager beschadigen en mogelijk losraken, wat leidt tot verlies van controle over het stuur.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, zodat de stuurkolom gecontroleerd wordt en indien nodig vervangen.
De stuurkolom is mogelijk onvoldoende elektrisch geaard. Hierdoor kan een elektrostatische ontlading plaatsvinden.
Bij een elektrostatische ontlading kan de airbag spontaan geactiveerd worden. Hierdoor kan de bestuurder de controle over het voertuig verliezen. Het waarschuwingsindicator airbag zal op het dashboard oplichten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de stuurkolom controleren en indien nodig aanpassen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 18.999,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 706 |
| Periode | 2013-01-16 - 2018-03-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 663 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Aantal import auto's | 325 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Import percentage | 49% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 298 | 142 | € 39.963,- | € 2.555,- |
| 2013 | 298 | 142 | € 39.963,- | € 2.555,- |
| 2014 | 146 | 72 | € 39.462,- | € 3.184,- |
| 2014 | 146 | 72 | € 39.462,- | € 3.184,- |
| 2014 | 90 | 43 | € 43.002,- | € 3.005,- |
| 2015 | 230 | 113 | € 43.657,- | € 2.346,- |
| 2015 | 63 | 29 | € 42.250,- | € 3.025,- |
| 2015 | 64 | 30 | € 42.146,- | € 2.984,- |
| 2016 | 71 | 38 | € 42.805,- | € 2.520,- |
| 2016 | 70 | 37 | € 42.711,- | € 2.551,- |
| 2016 | 332 | 153 | € 46.171,- | € 2.342,- |
| 2017 | 68 | 34 | € 42.654,- | € 3.351,- |
| 2017 | 273 | 128 | € 45.263,- | € 2.862,- |
| 2017 | 68 | 34 | € 42.654,- | € 3.351,- |
| 2018 | 16 | 9 | € 42.187,- | € 3.488,- |
| 2018 | 106 | 50 | € 44.525,- | € 3.575,- |
| 2018 | 16 | 9 | € 42.187,- | € 3.488,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| SX-639-D | |||
| JP-596-X | |||
| XN-249-S | |||
| XF-624-D | |||
| K-448-SX | |||
| R-216-DK | |||
| TD-457-F | |||
| K-462-SG | |||
| X-667-HX | |||
| K-753-TN | |||
| KG-574-Z | |||
| Z-522-KS | |||
| TZ-077-G | |||
| G-665-PP | |||
| ND-331-X | |||
| L-133-TS | |||
| P-288-TZ | |||
| G-538-FB | |||
| GBV-24-J | |||
| GPP-13-V | |||
| ZB-614-X | |||
| XP-093-F | |||
| RL-862-N | |||
| L-173-XV | |||
| N-396-KJ | |||
| J-444-HD | |||
| JS-520-P | |||
| H-958-PX | |||
| K-373-KV | |||
| ZG-106-Z |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-501-KL | 2026-05-15 | |||
| GTN-04-X | 2026-04-17 | |||
| JZK-12-S | 2026-04-16 | |||
| TZ-557-Z | 2026-04-15 | |||
| ZR-407-D | 2026-05-15 | |||
| R-314-JG | 2026-05-15 | |||
| HPT-87-S | 2026-05-12 | |||
| H-717-ZL | 2026-05-14 | |||
| H-180-TK | 2026-05-10 | |||
| KF-585-H | 2026-05-10 | |||
| HHH-25-T | 2026-05-07 | |||
| 3-SFK-74 | 2026-05-04 | |||
| G-388-NL | 2026-05-17 | |||
| N-500-LZ | 2026-04-24 | |||
| TR-451-R | 2026-04-23 | |||
| TF-960-V | 2026-04-08 | |||
| ZH-985-H | 2026-04-24 | |||
| KD-172-S | 2026-04-15 | |||
| S-341-VL | 2026-04-15 | |||
| X-141-SV | 2026-03-26 | |||
| T-008-GR | 2026-04-07 | |||
| ZB-432-H | 2026-05-06 | |||
| L-851-DG | 2026-04-02 | |||
| L-605-RS | 2026-03-26 | |||
| S-172-BB | 2026-03-10 | |||
| JXF-16-B | 2026-03-23 | |||
| K-764-NJ | 2026-03-19 | |||
| N-778-HD | 2026-03-18 | |||
| P-162-ZX | 2026-03-10 | |||
| R-573-PP | 2026-03-07 |