Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 16.474
€ 317,-
Ja, 2021
2014
2021-03-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel ADAM met kenteken K-287-FZ is afkomstig uit het bouwjaar 2014. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Opel een catalogusprijs van € 16.474 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 69 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1229 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 165 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.3 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.086 kg voor optimale prestaties. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 04-12-2020. Sinds 1901 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 10-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 3.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1229 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 69 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1086 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1470 kg |
| Lengte | 3,70 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,31 m |
| Tenaamstelling | 2021-03-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-05-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-03-12 |
| APK vervaldatum | 2027-03-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel ADAM
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenHuidige eigenaar
5 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 5.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 139.155 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 25 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 899 |
| Periode | 2013-01-02 - 2015-11-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2081 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 39 |
| Aantal import auto's | 677 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 39 |
| Import percentage | 33% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 1106 | 368 | € 16.213,- | € 2.058,- |
| 2013 | 1106 | 368 | € 16.213,- | € 2.058,- |
| 2014 | 945 | 299 | € 16.221,- | € 2.071,- |
| 2014 | 942 | 296 | € 16.218,- | € 2.070,- |
| 2015 | 30 | 10 | € 15.799,- | € 2.439,- |
| 2015 | 30 | 10 | € 15.799,- | € 2.439,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 3-TPS-94 | |||
| 5-XPK-05 | |||
| 2-TTH-62 | |||
| KX-734-F | |||
| NG-604-P | |||
| XS-870-D | |||
| 3-TLV-54 | |||
| 9-TLD-66 | |||
| 7-TJF-90 | |||
| 2-TJZ-65 | |||
| 7-XDD-99 | |||
| 9-ZBT-09 | |||
| XP-567-H | |||
| K-331-ZK | |||
| 9-XLH-87 | |||
| N-281-FX | |||
| PR-093-J | |||
| PV-099-K | |||
| KX-757-X | |||
| R-455-GR | |||
| PK-638-X | |||
| RV-545-R | |||
| H-653-TF | |||
| R-594-RL | |||
| HRX-63-H | |||
| 7-KSH-00 | |||
| 2-SPV-96 | |||
| 5-KDJ-50 | |||
| 2-SBF-37 | |||
| 5-KJT-98 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 3-KDG-99 | 2026-05-23 | |||
| GX-704-H | 2026-05-23 | |||
| R-482-FT | 2026-05-22 | |||
| K-885-GT | 2026-05-22 | |||
| J-200-TP | 2026-05-22 | |||
| 4-TRF-19 | 2026-05-21 | |||
| H-050-LZ | 2026-05-21 | |||
| 2-TKF-71 | 2026-05-19 | |||
| J-647-TZ | 2026-05-18 | |||
| X-622-FB | 2026-05-16 | |||
| 8-SHF-86 | 2026-05-15 | |||
| 2-TLL-17 | 2026-05-13 | |||
| HHG-76-T | 2026-05-11 | |||
| 9-TPX-96 | 2026-05-09 | |||
| J-438-HX | 2026-05-08 | |||
| 3-SKJ-21 | 2026-05-08 | |||
| 6-SNX-76 | 2026-05-06 | |||
| 1-XND-10 | 2026-05-01 | |||
| K-031-XV | 2026-04-26 | |||
| XN-481-L | 2026-04-19 | |||
| 4-XZR-38 | 2026-04-14 | |||
| S-956-ZL | 2026-04-14 | |||
| HB-082-Z | 2026-04-08 | |||
| 16-ZVP-7 | 2026-04-05 | |||
| KL-028-T | 2026-04-02 | |||
| 2-KHP-46 | 2026-04-02 | |||
| K-484-KV | 2026-04-01 | |||
| 9-SJG-03 | 2026-03-25 | |||
| TD-719-T | 2026-03-24 | |||
| JTX-41-T | 2026-03-22 |