Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 40.368
€ 727,-
Ja, 2021
2014
2024-11-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz A-Klasse met kenteken K-277-VT is op kenteken gezet in 2014. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 40.368 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 156 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1595 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze A-Klasse haalt een maximale snelheid van 224 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.7 l/100 km. Dankzij 1.370 kg ligt deze auto stevig op de weg. Deze auto werd op 16-03-2021 voor het eerst geregistreerd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 561 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 317 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 11.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 157 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1370 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1935 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-05-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-03-16 |
| APK vervaldatum | 2027-04-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz A-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 11.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz A-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
22 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 11.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 169.580 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 706 |
| Periode | 2013-01-16 - 2018-03-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 663 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Aantal import auto's | 325 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Import percentage | 49% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 298 | 142 | € 39.963,- | € 2.555,- |
| 2013 | 298 | 142 | € 39.963,- | € 2.555,- |
| 2014 | 146 | 72 | € 39.462,- | € 3.184,- |
| 2014 | 146 | 72 | € 39.462,- | € 3.184,- |
| 2014 | 90 | 43 | € 43.002,- | € 3.005,- |
| 2015 | 230 | 113 | € 43.657,- | € 2.346,- |
| 2015 | 63 | 29 | € 42.250,- | € 3.025,- |
| 2015 | 64 | 30 | € 42.146,- | € 2.984,- |
| 2016 | 71 | 38 | € 42.805,- | € 2.520,- |
| 2016 | 70 | 37 | € 42.711,- | € 2.551,- |
| 2016 | 332 | 153 | € 46.171,- | € 2.342,- |
| 2017 | 68 | 34 | € 42.654,- | € 3.351,- |
| 2017 | 273 | 128 | € 45.263,- | € 2.862,- |
| 2017 | 68 | 34 | € 42.654,- | € 3.351,- |
| 2018 | 16 | 9 | € 42.187,- | € 3.488,- |
| 2018 | 106 | 50 | € 44.525,- | € 3.575,- |
| 2018 | 16 | 9 | € 42.187,- | € 3.488,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| G-538-FB | |||
| K-373-KV | |||
| X-605-JV | |||
| ZG-106-Z | |||
| KG-574-Z | |||
| Z-522-KS | |||
| GBV-24-J | |||
| ND-331-X | |||
| J-444-HD | |||
| TZ-077-G | |||
| K-753-TN | |||
| ZB-614-X | |||
| G-665-PP | |||
| P-288-TZ | |||
| XN-249-S | |||
| R-216-DK | |||
| L-133-TS | |||
| JP-596-X | |||
| XP-093-F | |||
| N-396-KJ | |||
| X-667-HX | |||
| SX-639-D | |||
| XF-624-D | |||
| TD-457-F | |||
| L-173-XV | |||
| JS-520-P | |||
| H-958-PX | |||
| K-462-SG | |||
| GPP-13-V | |||
| 2-TJT-20 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HPT-87-S | 2026-05-12 | |||
| 3-SFK-74 | 2026-05-04 | |||
| ZR-407-D | 2026-05-15 | |||
| H-180-TK | 2026-05-10 | |||
| HHH-25-T | 2026-05-07 | |||
| R-314-JG | 2026-05-15 | |||
| L-501-KL | 2026-05-15 | |||
| H-717-ZL | 2026-05-14 | |||
| KF-585-H | 2026-05-10 | |||
| N-500-LZ | 2026-04-24 | |||
| TR-451-R | 2026-04-23 | |||
| GTN-04-X | 2026-04-17 | |||
| JZK-12-S | 2026-04-16 | |||
| KD-172-S | 2026-04-15 | |||
| TZ-557-Z | 2026-04-15 | |||
| S-341-VL | 2026-04-15 | |||
| G-388-NL | 2026-05-17 | |||
| TF-960-V | 2026-04-08 | |||
| T-008-GR | 2026-04-07 | |||
| JXF-16-B | 2026-03-23 | |||
| ZB-432-H | 2026-05-06 | |||
| L-851-DG | 2026-04-02 | |||
| ZH-985-H | 2026-04-24 | |||
| XP-394-D | 2026-03-13 | |||
| L-605-RS | 2026-03-26 | |||
| X-141-SV | 2026-03-26 | |||
| K-764-NJ | 2026-03-19 | |||
| N-778-HD | 2026-03-18 | |||
| R-425-HJ | 2026-03-05 | |||
| HT-620-P | 2026-03-08 |