Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 46.205
Nee
2020
2026-01-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen ID.4 met kenteken K-186-JK is op kenteken gezet in 2020. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 46.205 inclusief BTW en BPM. Dankzij 70 kW accelereert deze auto soepel en snel. De topsnelheid van deze auto bedraagt 160 km/h. Een fors gewicht van 2.124 kg geeft extra rijcomfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 124 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 15.000.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 1 |
| Vermogen continue (elektrisch) | 95 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 204 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 501 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2124 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2660 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,64 m |
| Wielbasis | 2,77 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-12-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-12-28 |
| APK vervaldatum | 2026-12-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen ID.4
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
21 dagenHuidige eigenaar
4 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 21.400,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 110.053 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 270 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 466 |
| Periode | 2020-12-07 - 2022-10-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6986 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 41 |
| Aantal import auto's | 1135 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 41 |
| Import percentage | 16% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 3341 | 487 | € 50.184,- | |
| 2021 | 3601 | 629 | € 51.330,- | |
| 2022 | 44 | 19 | € 50.638,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| K-303-KB | |||
| K-816-GS | |||
| K-184-JK | |||
| K-496-GL | |||
| K-048-HH | |||
| K-074-HH | |||
| K-345-KK | |||
| K-511-HH | |||
| K-492-KB | |||
| K-469-HN | |||
| K-311-HT | |||
| K-653-GZ | |||
| K-709-HZ | |||
| K-643-KG | |||
| R-922-DK | |||
| K-628-HN | |||
| K-930-JJ | |||
| T-273-VS | |||
| K-095-HN | |||
| K-796-KB | |||
| K-394-JS | |||
| K-219-LP | |||
| K-824-LJ | |||
| K-991-HR | |||
| K-715-GZ | |||
| N-788-LN | |||
| K-814-KB | |||
| K-306-HL | |||
| P-664-RH | |||
| K-072-LP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-449-KB | 2026-05-22 | |||
| K-180-GN | 2026-05-22 | |||
| K-499-HZ | 2026-05-22 | |||
| K-352-HZ | 2026-05-22 | |||
| K-944-HB | 2026-05-22 | |||
| K-048-ZX | 2026-05-22 | |||
| K-683-KB | 2026-05-21 | |||
| K-076-HH | 2026-05-21 | |||
| K-847-KJ | 2026-05-21 | |||
| N-927-HF | 2026-05-21 | |||
| K-884-JJ | 2026-05-20 | |||
| K-146-HT | 2026-05-19 | |||
| K-729-XH | 2026-05-19 | |||
| L-541-XH | 2026-05-19 | |||
| N-888-FJ | 2026-05-19 | |||
| K-410-HB | 2026-05-18 | |||
| K-496-KB | 2026-05-18 | |||
| K-562-HN | 2026-05-18 | |||
| K-324-HZ | 2026-05-18 | |||
| P-478-VD | 2026-05-18 | |||
| N-840-DN | 2026-05-18 | |||
| K-675-VL | 2026-05-17 | |||
| P-323-HZ | 2026-05-16 | |||
| K-971-HP | 2026-05-16 | |||
| K-216-JS | 2026-05-16 | |||
| K-303-HN | 2026-05-16 | |||
| L-364-FG | 2026-05-16 | |||
| K-453-XL | 2026-05-16 | |||
| K-240-VP | 2026-05-16 | |||
| L-375-TH | 2026-05-16 |