Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 38.163
€ 3.592,-
Ja, 2021
2018
2025-08-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ssangyong Tivoli met kenteken K-134-FR is op kenteken gezet in 2018. Dit voertuig is in januari 2021 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Ssangyong bedroeg € 38.163. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 128 pk. Dit model beschikt over een 1597 cc motor met 4 cilinders. Deze Tivoli haalt een maximale snelheid van 175 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.2 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.375 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-01-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 13.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1597 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 128 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1375 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-06-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-01-18 |
| APK vervaldatum | 2027-01-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Ssangyong Tivoli stationwagen
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Ssangyong Tivoli
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
23 dagenHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 998 |
| Periode | 2015-01-24 - 2018-06-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 25 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 8 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 13 | 4 | € 29.750,- | € 4.540,- |
| 2015 | 49 | 17 | € 26.399,- | € 4.481,- |
| 2015 | 49 | 17 | € 26.399,- | € 4.481,- |
| 2016 | 8 | 2 | € 31.050,- | € 7.493,- |
| 2016 | 46 | 21 | € 27.238,- | € 2.577,- |
| 2016 | 46 | 21 | € 27.238,- | € 2.577,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 30.817,- | € 13.227,- |
| 2017 | 24 | 12 | € 31.094,- | € 3.323,- |
| 2017 | 24 | 12 | € 31.094,- | € 3.323,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 38.163,- | € 3.592,- |
| 2018 | 8 | 3 | € 31.895,- | € 7.017,- |
| 2018 | 8 | 3 | € 31.895,- | € 7.017,- |
| 2019 | 3 | 1 | € 29.873,- | € 7.553,- |
| 2019 | 3 | 1 | € 29.873,- | € 7.553,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GXG-01-T | 2026-04-14 | |||
| RS-512-K | 2024-10-05 | |||
| P-058-JH | 2025-06-05 | |||
| L-635-DJ | 2024-04-21 | |||
| K-743-GV | 2021-01-07 | |||
| P-521-XL | 2022-11-19 | |||
| L-800-LV | 2025-10-20 | |||
| K-915-XZ | 2021-06-25 | |||
| ZB-528-Z | 2025-01-05 | |||
| P-330-HP | 2022-07-22 | |||
| L-395-PV | 2021-10-13 | |||
| HS-689-N | 2021-03-15 | |||
| H-815-ZP | 2020-09-21 | |||
| TB-277-P | 2021-09-29 | |||
| G-988-VH | 2021-01-16 | |||
| P-677-SH | 2022-06-08 | |||
| L-609-XL | 2021-10-29 | |||
| H-443-VZ | 2024-05-13 | |||
| GL-917-D | 2025-02-12 | |||
| P-741-GT | 2026-03-02 | |||
| L-396-PV | 2024-08-09 | |||
| GL-922-D | 2020-10-31 | |||
| HS-633-B | 2023-07-20 | |||
| G-336-GP | 2026-02-26 | |||
| P-501-NB | 2024-08-08 | |||
| SX-655-D | 2021-01-22 | |||
| L-018-BT | 2021-06-19 | |||
| H-683-XX | 2020-06-20 | |||
| P-756-RB | 2023-02-02 | |||
| L-610-SH | 2021-09-24 |