Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 33.169
€ 1.538,-
Ja, 2026
2018
2026-02-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Karoq met kenteken JZT-70-X is afkomstig uit het bouwjaar 2018. In februari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Škoda bedroeg € 33.169. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 3 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 187 km/h. Met 1.340 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 92 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-09-2026. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 16.250.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 142 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1868 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-11-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-02-28 |
| APK vervaldatum | 2026-09-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Škoda Karoq stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 14.910 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 16.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Škoda Karoq
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 14.910,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 148.855 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 550 |
| Periode | 2018-08-31 - 2021-05-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1653 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 35 |
| Aantal import auto's | 471 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 35 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 19 | 3 | € 35.146,- | € 5.191,- |
| 2018 | 236 | 64 | € 30.842,- | € 4.238,- |
| 2018 | 236 | 64 | € 30.842,- | € 4.238,- |
| 2019 | 535 | 72 | € 34.959,- | € 4.961,- |
| 2019 | 872 | 244 | € 32.867,- | € 4.116,- |
| 2019 | 871 | 243 | € 32.676,- | € 4.119,- |
| 2020 | 91 | 1 | € 33.304,- | € 5.648,- |
| 2020 | 530 | 158 | € 32.903,- | € 4.033,- |
| 2020 | 527 | 155 | € 32.918,- | € 4.037,- |
| 2021 | 15 | 5 | € 33.574,- | € 4.203,- |
| 2021 | 14 | 4 | € 33.508,- | € 4.313,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-416-TV | |||
| T-920-HV | |||
| G-985-SV | |||
| K-358-HH | |||
| XG-609-N | |||
| XS-647-V | |||
| S-307-JH | |||
| G-848-RN | |||
| JPS-59-X | |||
| ZV-738-T | |||
| N-129-JD | |||
| JPL-65-R | |||
| R-180-NS | |||
| P-023-FG | |||
| JVT-33-K | |||
| G-871-NB | |||
| XH-672-J | |||
| S-395-TR | |||
| ZP-288-F | |||
| JZV-34-R | |||
| R-034-LJ | |||
| H-957-PF | |||
| XL-388-G | |||
| JZX-08-Z | |||
| ZP-431-N | |||
| XV-759-P | |||
| H-012-ZX | |||
| N-086-TG | |||
| TT-793-S | |||
| ZB-634-V |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| T-701-PT | 2026-05-26 | |||
| H-178-LJ | 2026-05-16 | |||
| R-476-RH | 2026-05-26 | |||
| G-716-ZP | 2026-05-18 | |||
| J-571-XV | 2026-05-08 | |||
| R-022-SK | 2026-05-05 | |||
| P-797-VH | 2026-05-28 | |||
| J-664-FT | 2026-04-28 | |||
| H-027-NF | 2026-04-22 | |||
| G-003-PS | 2026-04-22 | |||
| K-032-ZP | 2026-04-18 | |||
| H-012-FR | 2026-05-27 | |||
| S-620-TH | 2026-05-27 | |||
| P-061-XB | 2026-05-23 | |||
| K-849-DK | 2026-05-15 | |||
| H-401-GD | 2026-05-13 | |||
| JVS-10-Z | 2026-04-17 | |||
| ZL-339-H | 2026-05-08 | |||
| ZJ-207-G | 2026-05-11 | |||
| S-514-HK | 2026-05-05 | |||
| TZ-268-P | 2026-05-03 | |||
| R-460-FN | 2026-04-29 | |||
| TP-802-N | 2026-04-29 | |||
| J-940-SR | 2026-04-24 | |||
| J-550-XL | 2026-04-18 | |||
| XH-963-X | 2026-04-19 | |||
| J-363-DK | 2026-03-31 | |||
| XD-274-P | 2026-03-31 | |||
| ZR-798-L | 2026-04-11 | |||
| XZ-359-V | 2026-04-03 |