Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 42.965
€ 496,-
Ja, 2026
2018
2026-05-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Touran met kenteken JZK-02-G is afkomstig uit het bouwjaar 2018. In februari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 42.965 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1395 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze Touran haalt een maximale snelheid van 209 km/h. Met een massa van 1.482 kg is deze auto solide gebouwd. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 08-04-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 19.250.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1482 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-08-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-02-24 |
| APK vervaldatum | 2027-04-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Touran MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 18.299 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 18.299 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Touran
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
24 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 18.299,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 145.074 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 816 |
| Periode | 2015-10-30 - 2019-01-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 817 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 23 |
| Aantal import auto's | 299 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 23 |
| Import percentage | 37% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 341 | 153 | € 41.788,- | € 3.452,- |
| 2015 | 22 | 10 | € 37.352,- | € 3.958,- |
| 2015 | 22 | 10 | € 37.352,- | € 3.958,- |
| 2016 | 814 | 361 | € 42.702,- | € 3.740,- |
| 2016 | 257 | 93 | € 39.475,- | € 3.812,- |
| 2016 | 257 | 93 | € 39.475,- | € 3.812,- |
| 2017 | 967 | 429 | € 43.401,- | € 3.915,- |
| 2017 | 298 | 102 | € 39.589,- | € 4.468,- |
| 2017 | 297 | 102 | € 39.589,- | € 4.468,- |
| 2018 | 830 | 379 | € 44.003,- | € 3.959,- |
| 2018 | 238 | 94 | € 40.636,- | € 4.488,- |
| 2018 | 237 | 93 | € 40.572,- | € 4.477,- |
| 2019 | 10 | 4 | € 42.774,- | € 3.685,- |
| 2019 | 2 | 0 | € 40.046,- | € 6.872,- |
| 2019 | 2 | 0 | € 40.046,- | € 6.872,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JVH-34-B | |||
| P-232-BN | |||
| X-093-FR | |||
| G-482-LG | |||
| SF-596-P | |||
| XT-061-T | |||
| HVJ-65-B | |||
| R-186-SH | |||
| HRL-59-R | |||
| TT-809-Z | |||
| S-315-TT | |||
| XN-358-F | |||
| PH-192-T | |||
| PP-479-N | |||
| XL-843-G | |||
| TV-918-P | |||
| L-751-ZK | |||
| J-006-RF | |||
| SH-335-V | |||
| JTJ-88-V | |||
| KBL-48-H | |||
| JZX-29-V | |||
| KBS-94-J | |||
| JJ-339-N | |||
| JLD-39-P | |||
| PK-749-R | |||
| SJ-562-T | |||
| HV-838-X | |||
| JJZ-19-D | |||
| G-127-DT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| R-587-LD | 2026-05-21 | |||
| PT-809-G | 2026-05-04 | |||
| KDP-33-G | 2026-05-01 | |||
| TS-467-H | 2026-05-22 | |||
| TT-957-N | 2026-05-22 | |||
| SG-939-K | 2026-04-29 | |||
| KDJ-72-L | 2026-05-08 | |||
| KGG-45-N | 2026-04-25 | |||
| J-057-NV | 2026-05-01 | |||
| SJ-401-D | 2026-05-15 | |||
| JKS-74-X | 2026-05-04 | |||
| G-245-GK | 2026-04-14 | |||
| TB-922-R | 2026-05-17 | |||
| H-110-RB | 2026-05-18 | |||
| K-959-PL | 2026-05-18 | |||
| SR-828-J | 2026-05-12 | |||
| P-109-JH | 2026-05-10 | |||
| ZK-363-D | 2026-05-08 | |||
| PZ-390-B | 2026-05-06 | |||
| KBP-35-T | 2026-05-04 | |||
| TF-827-P | 2026-05-02 | |||
| L-586-NZ | 2026-04-24 | |||
| H-614-FZ | 2026-04-07 | |||
| NS-668-J | 2026-04-24 | |||
| N-284-JK | 2026-04-13 | |||
| N-426-JK | 2026-04-24 | |||
| T-901-GR | 2026-04-22 | |||
| J-117-DV | 2026-04-20 | |||
| JZB-33-R | 2026-04-19 | |||
| JXB-19-F | 2026-04-26 |