Kenteken check JZ231V

OPEL Astra Sports Tourer

NL
JZ231V
Carscanner Score
8.2
8.2

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

3k tot 4k

Catalogusprijs

€ 28.180

BPM

€ 3.465,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Ja, 2016

Bouwjaar

2015

Tenaamstelling

17 feb 2020

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze OPEL Astra Sports Tourer écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Import-check en eigenarenhistorie
Rapport JZ231V
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Import check

Specificaties

Merk & type
OPEL Astra Sports Tourer
Transmissie
Handgeschakeld
Topsnelheid
184 km/u
Milieulabel
A

Deze OPEL Astra Sports Tourer met kenteken JZ231V is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015. In juli 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze OPEL bedroeg € 28.180. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Met 1.503 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2407 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-03-2021. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 3.500.

Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.598 cm³
Versnellingen 6
Transmissie Handgeschakeld
Milieulabel A
Carrosserie Stationwagen
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,70 × 1,81 × 1,54 m
Wielbasis 2,69 m
Rijklaar gewicht 1.503 kg
Technische max. massa voertuig 2.100 kg
Tenaamstelling 17 feb 2020 ↓
Eerste registratie 05 mrt 2015
Eerste toelating in Nederland 15 jul 2016 ↓
APK vervaldatum 19 mrt 2021 ↓
Gebruikt als taxi nee
Automatische klimaatregeling
Klimaatregeling
Sportstoelen
Navigatiesysteem

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van OPEL van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 3.681

Bij een handelaar

€ 3.506

Bij een particulier

€ 3.331

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 2.980

Particuliere verkoop

€ 3.331

Verwachte statijd

3 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 97 per maand
PER MAAND
Groningen € 79/mnd
Fryslân € 78/mnd
Drenthe € 78/mnd
Overijssel goedkoopst € 75/mnd
Flevoland € 76/mnd
Gelderland € 80/mnd
Utrecht € 76/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 75/mnd
Zuid-Holland duurst € 82/mnd
Zeeland € 76/mnd
Noord-Brabant € 77/mnd
Limburg € 77/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Afschrijving € 22

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 12 dagen
Bron 2 bronnen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 7 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

  • 05 mrt 2015

    Eerste registratie

    OPEL Astra Sports Tourer

  • 15 jul 2016

    Geïmporteerd naar Nederland

    Na 1 jaar en 4 maanden
  • 17 feb 2020

    Huidige eigenaar

    6 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Import check

BPM controle

Xxxxxxx

Bruto BPM

€ 3.465

Bekijk de volledige import check
  • BPM controle op schade-import
  • Afschrijvingsmethode en vaststeldatum BPM
  • Onderhoudshistorie, ook uit het buitenland
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De APK van JZ231V verliep op 19 maart 2021; de auto heeft al 5 jaar en 7 maanden geen geldige keuring.
Ja, JZ231V is een importauto. De auto is voor het eerst toegelaten op 5 maart 2015 en op 15 juli 2016 in Nederland geregistreerd.
Carscanner schat de huidige marktwaarde van JZ231V op ongeveer € 3.500. Deze schatting is gebaseerd op marktdata van vergelijkbare auto's.
De laatst bekende kilometerstand van JZ231V komt uit een advertentie van 11 mei 2020 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Voor deze OPEL Astra Sports Tourer zijn geen terugroepacties geregistreerd.
De laatste tenaamstelling van deze OPEL Astra Sports Tourer dateert van 17 februari 2020, 6 jaar en 8 maanden geleden.
De nieuwprijs van deze OPEL Astra Sports Tourer was volgens de RDW € 28.180, inclusief btw en BPM.
Carscanner vond 1 advertenties voor JZ231V tussen 29 april 2020 en 11 mei 2020, maar geen recente. De auto kan desondanks te koop staan zonder dat daar een advertentie van bekend is.

Algemene informatie

Model OPEL Astra Sports Tourer stationwagen
Recente marktcijfers bouwjaar 2015
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 1
Gemiddeld aantal dagen in bezit 625 · ± 2 jaar
Productieperiode 30 apr 2014 – 2 mei 2016
Geregistreerde auto's in NL 210 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 11 van 210 · 5% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

OPEL Astra Sports Tourer stationwagen
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2014 57 registraties · 3 import 57 3 € 26.809,- € 3.131,- Gem. nieuwprijs € 26.809,- · Gem. BPM € 3.131,-
2015 deze auto 133 registraties · 3 import 133 3 € 26.984,- € 3.946,- Gem. nieuwprijs € 26.984,- · Gem. BPM € 3.946,-
2016 20 registraties · 5 import 20 5 € 26.948,- € 4.085,- Gem. nieuwprijs € 26.948,- · Gem. BPM € 4.085,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
HK-060-S 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GL-353-R 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
XT-147-J 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GG-600-K 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
H-461-PB 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZG-630-T 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GL-352-R 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GV-587-N 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HV-728-T 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GX-510-L 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GZ-589-Z 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-XDJ-78 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GR-063-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3-ZGP-10 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 14 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
JH-689-S 2026-09-04 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-TZR-01 2026-09-02 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PG-297-X 2026-08-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GL-088-F 2026-08-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JD-148-S 2026-08-14 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-303-JP 2026-07-30 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NG-580-S 2026-07-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GP-296-Z 2026-07-13 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-ZHN-00 2026-07-13 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NG-071-H 2022-09-22 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PV-854-P 2023-07-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GH-873-N 2021-10-21 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-XBR-66 2021-07-20 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
TK-238-X 2021-08-21 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HV-634-P 2020-12-25 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PZ-682-X 2023-09-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JH002X 2020-06-30 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HS-337-D 2024-10-07 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GL-359-R 2022-01-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GV-564-D 2021-04-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JF-067-H 2021-08-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NG-274-S 2020-06-20 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GD-307-S 2020-06-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GL-355-R 2020-09-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GD-154-Z 2023-06-02 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GJ-973-Z 2021-02-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-ZNG-98 2024-05-15 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NS-525-N 2023-03-03 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GZ-923-K 2020-11-03 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HS-511-T 2021-02-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van JZ231V delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X