Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 86.874
€ 716,-
Ja, 2026
2020
2026-02-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo Xc90 met kenteken JXT-27-J is op kenteken gezet in 2020. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Volvo een catalogusprijs van € 86.874 inclusief BTW en BPM. Dit model beschikt over een 1969 cc motor met 4 cilinders. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 28 kW. De topsnelheid van deze auto bedraagt 180 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.320 kg. Dit voertuig is al 93 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 16-12-2026. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 27.250.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1969 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 317 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 38 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 89 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2980 kg |
| Lengte | 4,95 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Hoogte | 1,76 m |
| Wielbasis | 2,98 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-12-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-02-13 |
| APK vervaldatum | 2026-12-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo Xc90 MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 42.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 44.899 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo Xc90
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De batterijmodules van de hoogspanningsaccu bevat mogelijk een productiefout.
Dit kan brand veroorzaken wanneer het voertuig volledig is opgeladen en geparkeerd.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de batterijmodules controleren en zonodig vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 42.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 113.379 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 20 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 443 |
| Periode | 2018-05-28 - 2023-01-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2668 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 150 |
| Aantal import auto's | 894 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 150 |
| Import percentage | 34% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 16 | 10 | € 93.110,- | € 3.390,- |
| 2019 | 60 | 36 | € 90.945,- | € 2.974,- |
| 2020 | 594 | 336 | € 91.646,- | € 2.286,- |
| 2020 | 623 | 240 | € 95.702,- | € 3.457,- |
| 2020 | 596 | 337 | € 91.636,- | € 2.282,- |
| 2021 | 1517 | 839 | € 91.544,- | € 2.141,- |
| 2021 | 1804 | 591 | € 95.132,- | € 3.631,- |
| 2021 | 1524 | 845 | € 91.530,- | € 2.131,- |
| 2022 | 25 | 14 | € 92.381,- | € 3.469,- |
| 2022 | 163 | 16 | € 95.038,- | € 4.330,- |
| 2022 | 25 | 14 | € 92.381,- | € 3.469,- |
| 2023 | 3 | 1 | € 106.565,- | € 5.250,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-959-BS | |||
| KDT-48-D | |||
| T-043-KT | |||
| K-341-VJ | |||
| N-282-KT | |||
| GFB-66-T | |||
| J-257-ZV | |||
| P-219-BD | |||
| L-495-SV | |||
| K-762-VS | |||
| L-895-TP | |||
| HNB-57-T | |||
| K-613-ZB | |||
| JZZ-69-V | |||
| K-380-DP | |||
| L-589-GP | |||
| HRP-66-F | |||
| HHB-74-L | |||
| GFF-07-R | |||
| X-123-ZK | |||
| K-324-TD | |||
| HFZ-92-K | |||
| X-997-FP | |||
| GGD-77-X | |||
| P-477-KF | |||
| Z-790-HJ | |||
| K-364-TK | |||
| K-459-JP | |||
| KDB-75-P | |||
| HSB-81-R |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| P-242-GN | 2026-05-19 | |||
| N-950-FX | 2026-05-13 | |||
| N-026-HP | 2026-05-03 | |||
| K-441-BG | 2026-05-01 | |||
| KJR-06-S | 2026-05-28 | |||
| K-388-HF | 2026-05-22 | |||
| N-553-XV | 2026-05-21 | |||
| HBK-14-L | 2026-05-26 | |||
| K-175-JP | 2026-05-23 | |||
| HNH-75-N | 2026-05-26 | |||
| N-595-NK | 2026-05-22 | |||
| KBD-59-T | 2026-05-18 | |||
| K-146-PZ | 2026-05-18 | |||
| K-365-BF | 2026-05-16 | |||
| N-937-DD | 2026-05-15 | |||
| L-756-HX | 2026-05-13 | |||
| N-771-FB | 2026-05-16 | |||
| S-961-GL | 2026-05-13 | |||
| KGL-53-Z | 2026-05-15 | |||
| L-636-PR | 2026-05-11 | |||
| N-501-SZ | 2026-05-09 | |||
| HDH-72-P | 2026-05-09 | |||
| N-015-NF | 2026-05-08 | |||
| KFD-01-P | 2026-05-09 | |||
| HSK-13-T | 2026-05-08 | |||
| N-107-FP | 2026-05-08 | |||
| K-263-JF | 2026-05-07 | |||
| P-365-KJ | 2026-05-08 | |||
| KBL-12-F | 2026-05-06 | |||
| GHL-96-P | 2026-05-06 |