Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 51.461
€ 747,-
Ja, 2026
2022
2026-05-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X1 met kenteken JXR-23-V is afkomstig uit het bouwjaar 2022. In februari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze BMW bedroeg € 51.461. De motor levert een maximumvermogen van 125 pk. De motor heeft een inhoud van 1499 cm³, verdeeld over 3 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 193 km/h. Dankzij 1.820 kg voelt deze auto krachtig en solide. Dit voertuig is al 12 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 06-05-2028. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 28.250.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 38 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 95 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1820 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2410 kg |
| Lengte | 4,45 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-04-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-02-12 |
| APK vervaldatum | 2028-05-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW X1 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 28.895 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 26.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW X1
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
14 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gordelspanner werkt mogelijk niet bij een ongeval en er is kans op vonkvorming als de gordelspanner wordt geactiveerd.
Bij een ongeval kan een beschadigde microgasgenerator de veiligheidsfunctie van de gordel be�nvloeden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de gordelspanner vervangen
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 28.895,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 79.147 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 103 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 351 |
| Periode | 2020-03-04 - 2022-12-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6597 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1220 |
| Aantal import auto's | 3381 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1220 |
| Import percentage | 51% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 1423 | 704 | € 56.957,- | € 1.188,- |
| 2021 | 3506 | 1763 | € 60.806,- | € 1.137,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 49.026,- | € 753,- |
| 2022 | 1668 | 914 | € 60.320,- | € 1.007,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KGH-02-H | |||
| JRT-12-H | |||
| HSR-20-F | |||
| KFP-82-K | |||
| K-438-SG | |||
| T-361-XP | |||
| KGR-11-Z | |||
| KFK-42-N | |||
| KGJ-16-X | |||
| L-447-ZS | |||
| KDG-42-V | |||
| KJP-65-L | |||
| HJL-87-S | |||
| KGJ-28-X | |||
| JRN-63-Z | |||
| KJP-64-L | |||
| L-358-DS | |||
| KHP-35-P | |||
| HFB-18-R | |||
| KGL-13-P | |||
| Z-495-RL | |||
| KHF-26-Z | |||
| K-559-JG | |||
| S-962-GN | |||
| KGJ-25-X | |||
| KBL-90-B | |||
| KFL-01-P | |||
| K-274-JZ | |||
| KFK-50-L | |||
| JNV-92-H |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JXF-53-N | 2026-05-21 | |||
| Z-540-BH | 2026-05-16 | |||
| S-113-HP | 2026-05-22 | |||
| KGD-27-P | 2026-05-12 | |||
| GPL-94-K | 2026-05-17 | |||
| R-329-FP | 2026-05-14 | |||
| T-260-ZH | 2026-05-09 | |||
| JLN-10-H | 2026-05-08 | |||
| N-255-SF | 2026-05-09 | |||
| KGJ-22-X | 2026-05-08 | |||
| KDP-89-F | 2026-05-06 | |||
| JZP-10-T | 2026-05-06 | |||
| HHG-02-V | 2026-05-05 | |||
| KDH-68-B | 2026-05-06 | |||
| N-152-KK | 2026-05-04 | |||
| JZG-11-N | 2026-04-30 | |||
| KGH-43-S | 2026-05-01 | |||
| HKF-94-R | 2026-05-09 | |||
| KGJ-23-X | 2026-05-02 | |||
| JXH-95-H | 2026-04-30 | |||
| HVD-95-D | 2026-05-06 | |||
| JVK-59-P | 2026-04-28 | |||
| JKN-75-L | 2026-05-16 | |||
| Z-842-FJ | 2026-05-20 | |||
| X-126-BH | 2026-05-18 | |||
| KBL-49-J | 2026-04-30 | |||
| KBH-85-F | 2026-05-19 | |||
| L-187-PX | 2026-05-15 | |||
| P-151-DZ | 2026-05-11 | |||
| HVX-78-P | 2026-05-08 |