Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Ja, 2026
1998
2026-05-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Honda Civic met kenteken JXN-03-K is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. In februari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 90 pk. De motor heeft een inhoud van 1396 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 170 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.065 kg. Dit voertuig is al 19 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 265 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1396 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1165 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1485 kg |
| Lengte | 4,19 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-09-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-02-10 |
| APK vervaldatum | 2027-02-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Honda Civic hatchback
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 3.625 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Honda Civic
Geïmporteerd naar Nederland
Na 27 jarenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
19 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 3.625,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 119.277 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1194 |
| Periode | 1997-11-07 - 2010-11-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 74 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 29 | 0 | € 3.067,- | |
| 1995 | 29 | 0 | € 3.067,- | |
| 1996 | 352 | 9 | € 3.079,- | |
| 1996 | 352 | 9 | € 3.079,- | |
| 1997 | 269 | 5 | € 3.027,- | |
| 1997 | 4 | 0 | € 3.298,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 2.944,- | |
| 1997 | 270 | 6 | € 3.027,- | |
| 1998 | 20 | 0 | € 3.094,- | |
| 1998 | 64 | 3 | € 3.261,- | |
| 1998 | 20 | 0 | € 3.094,- | |
| 1998 | 230 | 2 | € 2.994,- | |
| 1999 | 105 | 0 | € 2.998,- | |
| 1999 | 105 | 0 | € 2.998,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 2.882,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 2.882,- | |
| 2008 | 4 | 1 | € 27.600,- | € 5.553,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 27.600,- | € 5.553,- |
| 2009 | 158 | 73 | € 26.563,- | € 3.781,- |
| 2009 | 158 | 73 | € 26.563,- | € 3.781,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 3.701,- | |
| 2010 | 43 | 20 | € 25.858,- | € 2.948,- |
| 2010 | 44 | 21 | € 25.812,- | € 2.914,- |
| 2010 | 4 | 2 | € 25.873,- | € 2.587,- |
| 2011 | 66 | 34 | € 24.905,- | € 3.606,- |
| 2011 | 65 | 33 | € 24.852,- | € 3.598,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 23.527,- | € 3.745,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 23.527,- | € 3.745,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 3-KGT-18 | 2026-05-12 | |||
| 12-NTX-6 | 2026-05-10 | |||
| 8-STT-98 | 2026-05-16 | |||
| TJ-786-D | 2026-05-05 | |||
| XP-NV-54 | 2022-04-13 | |||
| TB-HF-98 | 2023-10-01 | |||
| XN-JN-85 | 2023-04-25 | |||
| XT-LB-53 | 2024-06-25 | |||
| TN-BS-15 | 2024-02-02 | |||
| ZL-HJ-01 | 2023-08-20 | |||
| XB-FN-79 | 2021-03-28 | |||
| TB-VJ-15 | 2021-01-09 | |||
| TRRH53 | 2020-06-05 | |||
| SRGJ01 | 2020-10-06 | |||
| TFVH89 | 2021-06-14 | |||
| 45TNTB | 2021-12-18 | |||
| SRBJ90 | 2021-10-24 | |||
| XR-PJ-65 | 2022-03-26 | |||
| XH-HJ-68 | 2021-01-17 | |||
| TXGV96 | 2020-09-22 | |||
| SZTL79 | 2021-02-20 | |||
| XF-FJ-22 | 2023-06-13 | |||
| XF-PJ-53 | 2021-09-17 | |||
| TN-171-B | 2023-01-13 | |||
| 37-JPV-6 | 2020-10-17 | |||
| TX-ZG-54 | 2022-09-25 | |||
| TDSL69 | 2020-07-17 | |||
| SZ-PJ-93 | 2025-01-04 | |||
| TS-LX-02 | 2023-03-23 | |||
| TT-HT-94 | 2020-08-26 |