Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 27.080
€ 4.124,-
Nee
2016
2026-05-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken JX-356-J is op kenteken gezet in 2016. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Renault was € 27.080. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 132 pk. Dit model beschikt over een 1197 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.3 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.280 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 14 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-10-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 9.700.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 132 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1801 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-07-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-07-13 |
| APK vervaldatum | 2026-10-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 7 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 8 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 9.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
14 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De vergrendeling van de kindersloten op de achterportieren schakelt zichzelf mogelijk uit als de portier wordt gesloten.
Niet werken van het kinderslot.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de vergrendeling van de kindersloten controleren en indien nodig de sloten vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 9.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 131.604 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 79 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 629 |
| Periode | 2015-11-13 - 2022-11-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4481 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 50 |
| Aantal import auto's | 1098 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 50 |
| Import percentage | 25% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 3 | 1 | € 25.923,- | € 2.705,- |
| 2015 | 3 | 1 | € 25.923,- | € 2.705,- |
| 2016 | 1766 | 538 | € 26.090,- | € 2.855,- |
| 2016 | 46 | 19 | € 30.034,- | € 2.626,- |
| 2016 | 1769 | 541 | € 26.084,- | € 2.853,- |
| 2017 | 929 | 213 | € 26.127,- | € 3.533,- |
| 2017 | 239 | 91 | € 29.999,- | € 3.275,- |
| 2017 | 931 | 215 | € 26.131,- | € 3.531,- |
| 2018 | 813 | 164 | € 26.326,- | € 3.783,- |
| 2018 | 814 | 165 | € 26.323,- | € 3.785,- |
| 2018 | 260 | 101 | € 30.781,- | € 2.962,- |
| 2019 | 251 | 87 | € 32.456,- | € 3.507,- |
| 2019 | 591 | 114 | € 28.505,- | € 4.598,- |
| 2019 | 588 | 111 | € 28.516,- | € 4.608,- |
| 2020 | 213 | 30 | € 28.632,- | € 4.427,- |
| 2020 | 90 | 23 | € 32.737,- | € 4.225,- |
| 2020 | 213 | 30 | € 28.632,- | € 4.427,- |
| 2021 | 6 | 0 | € 28.392,- | € 4.664,- |
| 2021 | 115 | 29 | € 32.850,- | € 3.871,- |
| 2021 | 129 | 21 | € 29.891,- | € 4.042,- |
| 2021 | 6 | 0 | € 28.392,- | € 4.664,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 34.701,- | € 1.533,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 34.701,- | € 1.533,- |
| 2022 | 32 | 11 | € 29.957,- | € 2.800,- |
| 2022 | 81 | 11 | € 32.899,- | € 4.647,- |
| 2023 | 11 | 6 | € 35.988,- | € 1.966,- |
| 2023 | 1 | 0 | € 33.222,- | € 6.219,- |
| 2023 | 1 | 0 | € 33.222,- | € 6.219,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JR-753-J | |||
| H-363-NV | |||
| JP-908-L | |||
| L-061-VR | |||
| RV-207-Z | |||
| KJ-034-R | |||
| JS-734-J | |||
| JR-557-F | |||
| PX-743-X | |||
| NV-533-K | |||
| S-871-NV | |||
| PP-263-Z | |||
| RH-576-K | |||
| PR-309-D | |||
| N-875-FD | |||
| NR-066-B | |||
| NR-813-P | |||
| P-199-LX | |||
| JS-117-V | |||
| K-249-BG | |||
| ZL-708-G | |||
| XV-700-X | |||
| PF-920-T | |||
| N-871-NN | |||
| SP-967-K | |||
| K-604-VF | |||
| HSN-15-P | |||
| N-279-PZ | |||
| KP-297-J | |||
| XG-832-L |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XL-056-J | 2026-05-22 | |||
| JL-655-H | 2026-05-21 | |||
| KJ-035-R | 2026-05-19 | |||
| TH-110-T | 2026-05-15 | |||
| R-326-DG | 2026-05-12 | |||
| JZ-093-K | 2026-05-11 | |||
| TH-947-Z | 2026-05-09 | |||
| JZL-19-J | 2026-05-13 | |||
| P-470-FK | 2026-05-21 | |||
| JV-394-D | 2026-05-09 | |||
| TH-225-R | 2026-05-05 | |||
| JP-650-J | 2026-05-11 | |||
| L-430-GK | 2026-05-09 | |||
| X-492-LD | 2026-05-02 | |||
| KJ-080-Z | 2026-04-28 | |||
| NS-216-P | 2026-05-15 | |||
| RV-224-G | 2026-05-02 | |||
| JD-068-T | 2026-05-08 | |||
| TF-115-F | 2026-04-28 | |||
| RH-221-D | 2026-04-30 | |||
| PG-535-P | 2026-04-27 | |||
| JX-155-J | 2026-05-15 | |||
| NP-297-S | 2026-05-04 | |||
| HZR-52-F | 2026-05-03 | |||
| TJ-630-X | 2026-05-17 | |||
| K-111-JV | 2026-05-21 | |||
| G-818-ZS | 2026-05-20 | |||
| RV-162-G | 2026-05-21 | |||
| S-977-HF | 2026-05-19 | |||
| TJ-605-X | 2026-05-15 |