Kenteken check JVZ-91-S

Škoda Enyaq 85

NL
JVZ-91-S
Carscanner Score
6.2
6.2

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

39k tot 48k

Catalogusprijs

€ 54.190

BPM

€ 687,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2026

Tenaamstelling

29 mei 2026

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Škoda Enyaq écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport JVZ-91-S
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Škoda Enyaq 85
Actieradius
560 km
Accu (netto)
77,0 kWh
Topsnelheid
180 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
6,6 s
Vermogen
286 pk

Deze Škoda Enyaq met kenteken JVZ-91-S is op kenteken gezet in 2026. Destijds had deze Škoda een catalogusprijs van € 54.190 inclusief BTW en BPM. Deze Enyaq haalt een maximale snelheid van 180 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.144 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-02-2030. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 46.000.

Aandrijflijn Elektrisch
Systeemvermogen 286 pk (210 kW)
Systeemkoppel 545 Nm
Versnellingen 1
Transmissie Automaat
Aandrijving Achterwielaandrijving
Accucapaciteit (netto) 77,0 kWh
Accucapaciteit (bruto) 82,0 kWh
Actieradius (WLTP) 560 km
Verbruik (WLTP) 15,6 kWh/100 km
Carrosserie SUV
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,66 × 1,88 × 1,62 m
Wielbasis 2,77 m
Rijklaar gewicht 2.150 kg
Technische max. massa voertuig 2.650 kg
Bagageruimte 585 – 1.710 l
Tenaamstelling 29 mei 2026 ↓
Eerste registratie 05 feb 2026
Eerste toelating in Nederland 05 feb 2026
APK vervaldatum 05 feb 2030 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 48.250

Bij een handelaar

€ 46.000

Bij een particulier

€ 43.750

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 39.000

Particuliere verkoop

€ 43.750

Verwachte statijd

47 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 846 per maand
PER MAAND
Afschrijving € 441
Verzekering (WA) € 177
Groningen € 95/mnd
Fryslân € 94/mnd
Drenthe € 94/mnd
Overijssel goedkoopst € 90/mnd
Flevoland € 91/mnd
Gelderland € 96/mnd
Utrecht € 91/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 90/mnd
Zuid-Holland duurst € 98/mnd
Zeeland € 91/mnd
Noord-Brabant € 92/mnd
Limburg € 92/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Onderhoud & reparatie € 69
Energie (laden) € 42
Banden € 26

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 24 dagen
Verkoper Bekijk in Premium
Foto advertentie
03 mrt 2026 Prijsverlaging −€ x.xxx
22 mei 2026 Prijsverlaging −€ x.xxx
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 1 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

2 recente eigenaren

  • 05 feb 2026

    Eerste registratie

    Škoda Enyaq

  • 05 feb 2026

    Eigenaar wijziging

    3 maanden
  • 29 mei 2026

    Huidige eigenaar

    4 maanden
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De RDW registreert 2 tenaamstellingen voor deze Škoda Enyaq uit 2026: het aantal keer dat het kenteken op een andere naam is gezet, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Carscanner schat de marktwaarde van deze Škoda Enyaq op ongeveer € 46.000, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
De APK van JVZ-91-S is geldig tot 5 februari 2030, nog 3 jaar en 4 maanden.
De laatst bekende kilometerstand van JVZ-91-S komt uit een advertentie van 27 mei 2026 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, deze Škoda Enyaq is geen importauto. De auto is op 5 februari 2026 direct in Nederland op kenteken gezet.
Voor JVZ-91-S zijn geen terugroepacties geregistreerd.
JVZ-91-S staat sinds 29 mei 2026 op de huidige naam, inmiddels 4 maanden.
De nieuwprijs van JVZ-91-S was volgens de RDW € 54.190, inclusief btw en BPM.

Algemene informatie

Model Škoda Enyaq stationwagen
Recente marktcijfers bouwjaar 2026
€
Gem. recente vraagprijs € 53.950,-
KM
Gem. recente kilometerstand 3.800 km
#
Recent aangeboden 11 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 1
Gemiddeld aantal dagen in bezit 112
Productieperiode 12 feb 2025 – 14 okt 2026
Geregistreerde auto's in NL 2.949 waarvan 1.736 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 39 van 2.949 · 1% waarvan 33 in de laatste 12 maanden

Historie

Škoda Enyaq stationwagen
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2025 2.274 registraties · 22 import 2.274 22 € 52.061,- € 667,- Gem. nieuwprijs € 52.061,- · Gem. BPM € 667,-
2026 deze auto 677 registraties · 17 import 677 17 € 51.260,- € 684,- Gem. nieuwprijs € 51.260,- · Gem. BPM € 684,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
KSL-43-N 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KGK-90-R 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KND-03-F 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KXR-31-B 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NBR-71-G 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KFG-85-T 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KKF-39-Z 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSL-13-S 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 8 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
KSL-40-N 2026-10-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KFK-26-G 2026-10-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KSL-37-N 2026-09-08 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HSV-31-H 2026-10-08 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KDS-70-X 2026-10-05 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KXH-32-V 2026-09-30 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JVR-12-F 2026-09-21 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HXG-42-B 2026-09-13 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KHK-52-K 2026-09-11 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KNS-04-J 2026-08-22 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JJP-32-D 2026-09-03 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KDD-09-K 2026-08-19 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KFZ-70-P 2026-08-14 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JZL-39-G 2026-08-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HTR-76-F 2026-09-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JGT-34-D 2026-08-31 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JNR-70-H 2025-12-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JLS-19-G 2025-12-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HSV-59-P 2025-08-21 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JNS-30-J 2025-12-15 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JFS-96-V 2025-10-30 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HKJ-48-L 2025-09-26 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KFZ-94-N 2026-07-16 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KFZ-86-P 2026-07-15 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KFZ-87-P 2026-07-15 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KFZ-69-P 2026-07-15 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HNT-08-S 2025-09-26 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HKL-79-G 2025-09-23 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HFL-98-F 2025-12-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HRX-23-Z 2025-10-15 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van JVZ-91-S delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X