Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 24.388
€ 745,-
Ja, 2026
2011
2026-01-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën Berlingo met kenteken JVK-40-F is op kenteken gezet in 2011. Deze auto is 15 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De nieuwwaarde van deze Citroën bedroeg € 24.388. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 120 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze Berlingo bedraagt 177 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.480 kg voor optimale prestaties. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-01-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 6.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 120 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1480 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,38 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-08-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-01-22 |
| APK vervaldatum | 2027-01-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën Berlingo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 14 jarenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
4 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 5.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 154.364 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 20 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1014 |
| Periode | 2009-11-27 - 2013-06-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1777 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 19 |
| Aantal import auto's | 612 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 19 |
| Import percentage | 34% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 17 | 7 | € 23.216,- | € 4.490,- |
| 2009 | 17 | 7 | € 23.216,- | € 4.490,- |
| 2010 | 766 | 247 | € 22.501,- | € 4.273,- |
| 2010 | 766 | 247 | € 22.501,- | € 4.273,- |
| 2011 | 593 | 210 | € 23.666,- | € 4.245,- |
| 2011 | 592 | 209 | € 23.667,- | € 4.251,- |
| 2012 | 380 | 146 | € 25.288,- | € 3.948,- |
| 2012 | 380 | 146 | € 25.288,- | € 3.948,- |
| 2013 | 21 | 2 | € 27.602,- | € 8.369,- |
| 2013 | 21 | 2 | € 27.602,- | € 8.369,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-SRP-9 | 2026-05-28 | |||
| 11-TDF-7 | 2026-05-28 | |||
| 81-LGZ-5 | 2026-05-28 | |||
| JJ-050-S | 2026-05-20 | |||
| 68-LLV-9 | 2026-05-14 | |||
| H-192-GD | 2026-05-13 | |||
| JK-573-R | 2026-05-12 | |||
| GH-306-V | 2026-05-12 | |||
| 22-LST-3 | 2026-05-12 | |||
| TP-506-T | 2026-05-11 | |||
| JD-362-R | 2026-05-11 | |||
| 8-TSZ-00 | 2026-05-11 | |||
| 90-SZR-8 | 2026-05-10 | |||
| 73-LFD-2 | 2026-05-10 | |||
| 73-NNB-6 | 2026-05-09 | |||
| PK-555-G | 2026-05-06 | |||
| 79-PNX-3 | 2026-04-29 | |||
| 99-RVL-4 | 2026-04-26 | |||
| 77-SNR-9 | 2026-04-23 | |||
| R-777-BL | 2026-04-16 | |||
| GPV-86-X | 2026-04-15 | |||
| 91-RKH-1 | 2026-04-09 | |||
| 72-LGD-1 | 2026-04-09 | |||
| ZP-878-P | 2026-04-04 | |||
| GLF-20-X | 2026-04-03 | |||
| 22-TBK-8 | 2026-03-28 | |||
| 62-NHF-8 | 2026-03-27 | |||
| 03-NFJ-1 | 2026-03-26 | |||
| T-261-GL | 2026-03-25 | |||
| T-186-TD | 2026-03-23 |