Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 116.989
€ 8.925,-
Ja, 2026
2016
2026-01-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C-Klasse met kenteken JVB-66-R is op kenteken gezet in 2016. Dit voertuig is in januari 2026 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 116.989 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 510 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 3982 cm³, verdeeld over 8 cilinders. De topsnelheid van deze C-Klasse bedraagt 290 km/h. Met 1.730 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 134 dagen in bezit. De APK is geldig tot 17-04-2027. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 33.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3982 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 511 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1730 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,76 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-01-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-01-16 |
| APK vervaldatum | 2027-04-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz C-Klasse sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 42.198 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 44.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz C-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenHuidige eigenaar
4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De massaverbinding van de stuurkolom is mogelijk niet goed uitgevoerd en kan onderbreken.
In combinatie met beschadiging van contacten in de stuurkolommodule kan onbedoeld de bestuurdersairbag activeren. Daarbij zou de bestuurder de controle over het voertuig kunnen verliezen. Een rood waarschuwingslampje airbag zal op voorhand oplichten.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De stuurkolom wordt gecontroleerd en indien nodig aangepast.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 42.198,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 144.262 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 462 |
| Periode | 2015-03-11 - 2019-08-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 586 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 15 |
| Aantal import auto's | 302 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 15 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 195 | 100 | € 131.215,- | € 11.479,- |
| 2016 | 173 | 88 | € 133.681,- | € 12.878,- |
| 2017 | 165 | 84 | € 135.200,- | € 14.326,- |
| 2018 | 52 | 30 | € 137.368,- | € 15.077,- |
| 2019 | 1 | 0 | € 156.093,- | € 26.805,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| G-669-ZR | |||
| RH-931-B | |||
| R-500-TX | |||
| TG-994-T | |||
| NB-202-P | |||
| N-776-XX | |||
| XN-741-S | |||
| XT-285-B | |||
| SP-070-P | |||
| H-228-LH | |||
| PP-503-P | |||
| ZR-900-N | |||
| NH-268-L | |||
| X-123-TR | |||
| PP-405-P | |||
| NK-576-J | |||
| GRG-20-H | |||
| H-671-ST | |||
| S-290-JH | |||
| H-912-JG | |||
| J-613-KF | |||
| T-198-DF | |||
| ZB-220-B | |||
| ZR-443-V | |||
| HHH-73-J | |||
| S-678-VV | |||
| GH-801-G | |||
| L-155-DP | |||
| G-908-PG | |||
| G-209-FX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JSF-25-H | 2026-04-18 | |||
| ZJ-734-T | 2026-05-05 | |||
| JP-307-X | 2026-05-27 | |||
| L-170-DP | 2026-05-26 | |||
| N-911-TV | 2026-05-24 | |||
| L-919-RZ | 2026-05-17 | |||
| XF-850-D | 2026-05-04 | |||
| JX-248-X | 2026-05-05 | |||
| N-441-GT | 2026-04-29 | |||
| Z-810-GZ | 2026-04-28 | |||
| SB-190-L | 2026-04-16 | |||
| H-612-VS | 2026-04-15 | |||
| HHK-84-Z | 2026-04-14 | |||
| J-047-DV | 2026-05-19 | |||
| ZS-854-G | 2026-04-13 | |||
| XS-222-D | 2026-05-06 | |||
| H-197-SJ | 2026-04-07 | |||
| T-914-PH | 2026-04-05 | |||
| SV-674-T | 2026-03-21 | |||
| G-352-RD | 2026-03-19 | |||
| KJ-491-K | 2026-03-19 | |||
| G-990-DK | 2025-01-20 | |||
| R-491-DP | 2025-08-14 | |||
| ZD-717-V | 2023-02-26 | |||
| J-323-LX | 2026-03-13 | |||
| HV-079-D | 2023-11-22 | |||
| T-542-KS | 2024-02-18 | |||
| P-511-LR | 2026-02-16 | |||
| S-210-KF | 2024-07-04 | |||
| XS-291-L | 2022-04-13 |