Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.495
€ 1.753,-
Nee
2016
2024-11-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Picanto met kenteken JV-887-F is afkomstig uit het bouwjaar 2016. De nieuwwaarde van deze Kia bedroeg € 12.495. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 66 pk. De cilinderinhoud bedraagt 998 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.1 l/100 km. Deze auto weegt 925 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 04-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 6.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 66 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1033 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1370 kg |
| Lengte | 3,60 m |
| Breedte | 1,60 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,39 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-08-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-08-08 |
| APK vervaldatum | 2026-11-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Picanto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
19 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 7.245,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 98.886 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 96 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 729 |
| Periode | 2016-03-04 - 2021-09-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 30798 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 21 |
| Aantal import auto's | 107 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 21 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 3629 | 5 | € 12.682,- | € 1.750,- |
| 2016 | 3629 | 5 | € 12.682,- | € 1.750,- |
| 2017 | 6693 | 8 | € 12.838,- | € 1.594,- |
| 2017 | 6693 | 8 | € 12.838,- | € 1.594,- |
| 2018 | 8826 | 4 | € 13.745,- | € 1.528,- |
| 2018 | 8826 | 4 | € 13.745,- | € 1.528,- |
| 2019 | 6874 | 0 | € 14.189,- | € 1.962,- |
| 2019 | 6874 | 0 | € 14.189,- | € 1.962,- |
| 2020 | 4765 | 84 | € 14.857,- | € 2.721,- |
| 2020 | 4762 | 81 | € 14.856,- | € 2.722,- |
| 2021 | 11 | 6 | € 16.238,- | € 993,- |
| 2021 | 10 | 5 | € 16.331,- | € 1.098,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JL-061-T | |||
| JT-032-B | |||
| JV-246-B | |||
| JZ-536-D | |||
| KB-234-G | |||
| JV-270-B | |||
| JR-996-N | |||
| JL-046-T | |||
| KJ-803-H | |||
| KJ-212-D | |||
| KH-245-T | |||
| KX-289-L | |||
| KV-903-J | |||
| KF-078-H | |||
| KL-627-Z | |||
| KJ-069-G | |||
| KT-516-F | |||
| JS-067-H | |||
| KT-349-B | |||
| KL-351-R | |||
| KG-395-X | |||
| JJ-634-T | |||
| KS-348-N | |||
| JZ-557-D | |||
| JX-193-V | |||
| JS-139-H | |||
| KR-333-X | |||
| JK-903-H | |||
| JV-276-B | |||
| KJ-762-S |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RK-473-G | 2026-05-21 | |||
| PP-165-X | 2026-05-21 | |||
| RP-798-L | 2026-05-21 | |||
| RN-077-D | 2026-05-21 | |||
| SF-390-T | 2026-05-21 | |||
| KF-848-B | 2026-05-20 | |||
| KL-789-H | 2026-05-20 | |||
| PB-049-J | 2026-05-20 | |||
| NX-668-L | 2026-05-20 | |||
| XS-589-D | 2026-05-21 | |||
| XS-313-T | 2026-05-21 | |||
| G-510-JF | 2026-05-21 | |||
| ZK-360-Z | 2026-05-21 | |||
| SK-313-R | 2026-05-20 | |||
| RP-791-L | 2026-05-20 | |||
| SG-838-R | 2026-05-20 | |||
| J-985-JS | 2026-05-21 | |||
| H-660-TR | 2026-05-21 | |||
| XS-308-R | 2026-05-20 | |||
| XJ-168-J | 2026-05-20 | |||
| KK-766-G | 2026-05-19 | |||
| JL-054-T | 2026-05-19 | |||
| JL-086-T | 2026-05-19 | |||
| NX-669-T | 2026-05-19 | |||
| NT-011-V | 2026-05-19 | |||
| TJ-310-D | 2026-05-19 | |||
| SR-606-X | 2026-05-19 | |||
| RP-713-L | 2026-05-19 | |||
| H-932-FS | 2026-05-20 | |||
| H-682-RN | 2026-05-20 |