Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.752,-
Ja, 2026
2008
2026-03-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz SLK-Klasse met kenteken JTH-45-N is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. Dit voertuig is in maart 2026 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 184 pk. De motor heeft een inhoud van 1796 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze SLK-Klasse bedraagt 232 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.415 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 69 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-02-2027.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1415 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1705 kg |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,30 m |
| Wielbasis | 2,43 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-09-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-03-17 |
| APK vervaldatum | 2027-02-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz SLK-Klasse cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 11.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz SLK-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 17 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 11.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 130.841 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 847 |
| Periode | 2008-03-25 - 2011-06-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 534 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 18 |
| Aantal import auto's | 213 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 18 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 246 | 104 | € 62.838,- | € 11.507,- |
| 2008 | 100 | 47 | € 57.627,- | € 8.794,- |
| 2008 | 100 | 47 | € 57.627,- | € 8.794,- |
| 2009 | 157 | 59 | € 60.965,- | € 11.188,- |
| 2009 | 65 | 28 | € 55.632,- | € 8.739,- |
| 2009 | 64 | 27 | € 55.632,- | € 8.861,- |
| 2010 | 119 | 47 | € 60.376,- | € 9.834,- |
| 2010 | 21 | 10 | € 58.235,- | € 8.853,- |
| 2010 | 21 | 10 | € 58.235,- | € 8.853,- |
| 2011 | 12 | 3 | € 64.422,- | € 12.583,- |
| 2011 | 2 | 1 | € 57.817,- | € 312,- |
| 2011 | 2 | 1 | € 57.817,- | € 312,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JGJ-29-T | |||
| HPT-62-H | |||
| H-577-XV | |||
| SF-842-Z | |||
| X-521-KZ | |||
| JZH-29-B | |||
| 07-ZGS-1 | |||
| L-115-KV | |||
| R-234-HP | |||
| 48-LTX-1 | |||
| 81-GJK-9 | |||
| 87-LHK-4 | |||
| H-419-VV | |||
| KBV-92-S | |||
| KFZ-84-R | |||
| H-940-VS | |||
| KHT-85-Z | |||
| H-264-VZ | |||
| R-865-PJ | |||
| J-867-JT | |||
| ZS-337-P | |||
| L-814-ZB | |||
| K-356-TT | |||
| J-205-BD | |||
| K-651-GK | |||
| KJP-03-P | |||
| J-705-JG | |||
| GKT-44-T | |||
| 6-TNF-40 | |||
| XV-234-K |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JVK-26-L | 2026-05-09 | |||
| 47-ZDP-2 | 2026-05-12 | |||
| 83-LZB-7 | 2026-04-18 | |||
| 1-TTP-87 | 2026-04-10 | |||
| JRS-91-V | 2026-04-09 | |||
| G-189-BK | 2026-04-16 | |||
| P-611-TS | 2026-05-19 | |||
| 14-RDK-1 | 2026-05-06 | |||
| 76-LRD-4 | 2026-05-02 | |||
| 85-JLX-2 | 2026-04-03 | |||
| TT-204-K | 2026-04-25 | |||
| 15-PLV-6 | 2026-03-26 | |||
| GRF-59-S | 2026-04-10 | |||
| 01-JXN-8 | 2026-05-17 | |||
| HSX-75-P | 2026-03-27 | |||
| 86-PPJ-3 | 2026-03-17 | |||
| 87-JHS-1 | 2026-03-24 | |||
| 53-NDK-9 | 2026-03-13 | |||
| 7-XJN-06 | 2026-03-01 | |||
| PX-757-V | 2024-04-22 | |||
| HLF-95-V | 2025-08-27 | |||
| 30-NHG-3 | 2025-11-15 | |||
| PJ-351-Z | 2023-07-26 | |||
| GBN-71-S | 2024-07-26 | |||
| R-761-BG | 2024-06-13 | |||
| GVR-08-F | 2025-01-18 | |||
| P-982-JJ | 2025-08-18 | |||
| L-123-VH | 2025-05-12 | |||
| Z-829-BB | 2025-09-24 | |||
| 92-HFV-7 | 2026-01-31 |