Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken JT-099-R is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012. Dit voertuig is in oktober 2016 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Volvo bedroeg € 44.980. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 114 pk. Dit model beschikt over een 1560 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.5 l/100 km. Met 1.612 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De APK is geldig tot 03-10-2023.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 114 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 5.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1612 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Eerste registratie | 2012-02-06 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2016-10-01 |
| APK vervaldatum | 2023-10-03 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 7.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.925 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken.
De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding.
vervangen van de autogordelsluiting.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 7.500,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 902 |
| Periode | 2011-06-01 - 2015-12-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1305 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 400 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 31% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 267 | 134 | € 47.886,- | € 3.460,- |
| 2011 | 267 | 134 | € 47.886,- | € 3.460,- |
| 2012 | 56 | 27 | € 53.102,- | € 3.742,- |
| 2012 | 325 | 165 | € 48.614,- | € 3.102,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 48.000,- | € 5.469,- |
| 2013 | 142 | 9 | € 47.089,- | € 5.043,- |
| 2013 | 237 | 51 | € 44.215,- | € 3.930,- |
| 2013 | 3 | 0 | € 46.814,- | € 5.055,- |
| 2014 | 319 | 13 | € 46.521,- | € 5.513,- |
| 2014 | 334 | 35 | € 43.464,- | € 4.867,- |
| 2014 | 10 | 0 | € 45.261,- | € 5.630,- |
| 2015 | 16 | 5 | € 48.914,- | € 4.398,- |
| 2015 | 142 | 15 | € 44.555,- | € 5.410,- |
| 2015 | 5 | 1 | € 45.784,- | € 3.928,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 6-XJH-12 | 2026-05-21 | |||
| 8-ZNV-34 | 2026-05-19 | |||
| 5-TTB-52 | 2026-05-21 | |||
| 8-XVD-01 | 2026-04-15 | |||
| RK-009-T | 2026-04-12 | |||
| 9-ZHH-90 | 2026-04-11 | |||
| 6-TKK-95 | 2026-05-19 | |||
| HS-095-L | 2026-05-19 | |||
| 6-XXG-91 | 2026-05-08 | |||
| NX-658-V | 2026-04-17 | |||
| 3-SGJ-50 | 2026-04-13 | |||
| 4-KTV-72 | 2026-03-23 | |||
| 3-XFJ-55 | 2026-03-31 | |||
| HH395B | 2026-05-09 | |||
| NV-797-B | 2026-04-10 | |||
| 7-KRP-10 | 2026-04-04 | |||
| 8-THF-29 | 2026-03-20 | |||
| 3-THD-82 | 2026-03-21 | |||
| 3-TVX-48 | 2026-03-16 | |||
| 4-SHD-71 | 2026-03-11 | |||
| 5-KSV-43 | 2026-03-11 | |||
| GK-936-X | 2026-03-24 | |||
| GK-569-P | 2026-03-13 | |||
| 9-TVF-21 | 2026-02-28 | |||
| G-366-PG | 2022-06-28 | |||
| NN-831-H | 2023-04-21 | |||
| NF-871-Z | 2022-05-03 | |||
| GT-078-H | 2023-01-14 | |||
| JK-247-T | 2023-06-13 | |||
| 5-ZPV-98 | 2025-12-06 |