Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 277.093
€ 52.975,-
Ja, 2025
2021
2026-02-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi RS6 Avant met kenteken JSK-76-V is afkomstig uit het bouwjaar 2021. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Audi was € 277.093. Dit model beschikt over een 3996 cc motor met 8 cilinders. Deze RS6 Avant haalt een maximale snelheid van 305 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.175 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 110 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-12-2027. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 113.250.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 601 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (WLTP) | 13 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.6 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 295 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2175 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2740 kg |
| Lengte | 5,11 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,93 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-04-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-12-24 |
| APK vervaldatum | 2027-12-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi RS6 Avant stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 109.745 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 108.372 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Audi RS6 Avant
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De mogelijkheid bestaat dat door een vasthakende vlotter van het brandstofpeil de resterende brandstofvoorraad en actieradius niet correct wordt weergegeven.
Stilvallen van het voertuig zonder vooraankondiging
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de vlotter van het brandstofpeil vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 109.745,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 70.426 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 386 |
| Periode | 2019-10-14 - 2024-01-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1064 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 70 |
| Aantal import auto's | 592 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 70 |
| Import percentage | 56% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 102 | 53 | € 239.748,- | € 40.024,- |
| 2020 | 486 | 260 | € 235.548,- | € 41.500,- |
| 2021 | 2 | 1 | € 220.360,- | € 60.769,- |
| 2021 | 315 | 177 | € 243.688,- | € 46.640,- |
| 2021 | 2 | 1 | € 220.360,- | € 60.769,- |
| 2022 | 125 | 83 | € 267.490,- | € 50.285,- |
| 2023 | 35 | 19 | € 253.646,- | € 60.270,- |
| 2024 | 1 | 0 | € 256.639,- | € 75.554,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| GZK-29-V | |||
| H-886-TG | |||
| J-584-HS | |||
| Z-202-JZ | |||
| R-393-RL | |||
| S-686-PF | |||
| K-709-VV | |||
| P-027-RH | |||
| R-793-SJ | |||
| X-605-BN | |||
| GTZ-70-L | |||
| R-055-BN | |||
| HXT-46-D | |||
| KHR-51-D | |||
| GFT-46-S | |||
| R-892-LG | |||
| R-576-PP | |||
| HVS-05-Z | |||
| N-129-ZL | |||
| Z-795-LG | |||
| GBH-52-Z | |||
| HPB-61-R | |||
| N-286-JK | |||
| HRZ-15-P | |||
| N-791-SB | |||
| GHT-73-F | |||
| S-911-JZ | |||
| L-146-ZG | |||
| T-874-GD | |||
| X-638-JD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| R-022-RV | 2026-05-21 | |||
| HTL-62-N | 2026-05-20 | |||
| KDN-75-L | 2026-05-18 | |||
| HTF-14-N | 2026-05-21 | |||
| P-565-JN | 2026-05-12 | |||
| P-402-BZ | 2026-05-11 | |||
| S-522-BV | 2026-05-11 | |||
| P-816-JD | 2026-05-06 | |||
| S-516-SZ | 2026-05-01 | |||
| K-767-GV | 2026-04-28 | |||
| GTS-87-G | 2026-04-28 | |||
| N-376-BR | 2026-04-28 | |||
| P-324-ZT | 2026-04-24 | |||
| L-307-FZ | 2026-04-21 | |||
| S-209-TH | 2026-04-20 | |||
| GSR-48-V | 2026-04-20 | |||
| Z-808-HV | 2026-04-10 | |||
| J-330-GR | 2026-04-10 | |||
| HNK-60-L | 2026-04-03 | |||
| L-721-GL | 2026-04-01 | |||
| S-219-JN | 2026-03-31 | |||
| T-686-HP | 2026-03-31 | |||
| K-696-DP | 2026-03-30 | |||
| K-270-XF | 2026-03-27 | |||
| S-218-GB | 2026-03-27 | |||
| H-572-GL | 2026-03-24 | |||
| R-253-BK | 2026-03-24 | |||
| N-593-RK | 2026-03-18 | |||
| H-549-KX | 2026-03-17 | |||
| K-103-VV | 2026-03-16 |