Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 164.650
€ 45.103,-
Ja, 2025
2024
2025-12-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW M3 met kenteken JRG-62-H is op kenteken gezet in 2024. In december 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze BMW was € 164.650. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 510 pk. De motor heeft een inhoud van 2993 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Deze M3 haalt een maximale snelheid van 250 km/h. Een fors gewicht van 1.855 kg geeft extra rijcomfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-04-2028. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 90.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 511 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 229 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1855 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2260 kg |
| Lengte | 4,79 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2024-04-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-12-10 |
| APK vervaldatum | 2028-04-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW M3 sedan
|
Nu te koop
14 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2024
€ 117.628 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 99.350 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
BMW M3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2024 | € 117.628,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2024 | 24.494 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2024 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 283 |
| Periode | 2021-07-28 - 2025-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 193 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 34 |
| Aantal import auto's | 76 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 33 |
| Import percentage | 39% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 28 | 11 | € 151.881,- | € 31.176,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 174.461,- | € 38.813,- |
| 2022 | 102 | 42 | € 156.800,- | € 33.646,- |
| 2023 | 44 | 18 | € 165.955,- | € 37.475,- |
| 2024 | 13 | 5 | € 176.012,- | € 46.298,- |
| 2025 | 6 | 0 | € 184.237,- | € 51.457,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KBH-41-N | 2026-05-20 | |||
| JDK-46-L | 2026-05-09 | |||
| HXJ-35-J | 2026-05-06 | |||
| T-921-KK | 2026-05-05 | |||
| N-358-ZP | 2026-04-24 | |||
| R-103-FN | 2026-04-21 | |||
| KBS-54-R | 2026-04-13 | |||
| JFK-10-F | 2026-04-03 | |||
| GXZ-30-T | 2026-04-03 | |||
| N-910-PT | 2026-03-24 | |||
| R-877-KH | 2026-03-03 | |||
| KBH-43-F | 2026-03-10 | |||
| N-697-TT | 2026-01-16 | |||
| GGR-88-G | 2025-09-06 | |||
| Z-264-LJ | 2025-08-23 | |||
| P-847-DG | 2024-12-23 | |||
| N-810-FZ | 2024-04-16 | |||
| S-593-BD | 2025-11-03 | |||
| R-986-GB | 2024-10-21 | |||
| L-385-TF | 2025-01-19 | |||
| JXN-97-T | 2026-02-26 | |||
| X-751-PS | 2026-02-25 | |||
| P-509-ST | 2026-02-25 | |||
| S-825-KF | 2025-02-03 | |||
| GGZ-64-J | 2025-08-18 | |||
| N-786-VJ | 2024-05-21 | |||
| HSL-79-B | 2026-02-14 | |||
| S-292-SV | 2026-02-13 | |||
| T-308-PT | 2024-11-19 | |||
| X-615-HH | 2025-08-07 |