Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 24.975
€ 4.124,-
Nee
2016
2025-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken JR-557-F is afkomstig uit het bouwjaar 2016. Destijds had deze Renault een catalogusprijs van € 24.975 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 132 pk. Dit model beschikt over een 1197 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.3 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.280 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 411 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 6 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 9.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 132 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1801 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2025-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-06-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-06-02 |
| APK vervaldatum | 2026-06-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 10 verkoopprijzen en 5 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 10 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 9.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 9.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 131.604 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 79 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 629 |
| Periode | 2015-11-13 - 2022-11-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4481 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 50 |
| Aantal import auto's | 1098 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 50 |
| Import percentage | 25% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 3 | 1 | € 25.923,- | € 2.705,- |
| 2015 | 3 | 1 | € 25.923,- | € 2.705,- |
| 2016 | 1766 | 538 | € 26.090,- | € 2.855,- |
| 2016 | 46 | 19 | € 30.034,- | € 2.626,- |
| 2016 | 1769 | 541 | € 26.084,- | € 2.853,- |
| 2017 | 929 | 213 | € 26.127,- | € 3.533,- |
| 2017 | 239 | 91 | € 29.999,- | € 3.275,- |
| 2017 | 931 | 215 | € 26.131,- | € 3.531,- |
| 2018 | 813 | 164 | € 26.326,- | € 3.783,- |
| 2018 | 814 | 165 | € 26.323,- | € 3.785,- |
| 2018 | 260 | 101 | € 30.781,- | € 2.962,- |
| 2019 | 251 | 87 | € 32.456,- | € 3.507,- |
| 2019 | 591 | 114 | € 28.505,- | € 4.598,- |
| 2019 | 588 | 111 | € 28.516,- | € 4.608,- |
| 2020 | 213 | 30 | € 28.632,- | € 4.427,- |
| 2020 | 90 | 23 | € 32.737,- | € 4.225,- |
| 2020 | 213 | 30 | € 28.632,- | € 4.427,- |
| 2021 | 6 | 0 | € 28.392,- | € 4.664,- |
| 2021 | 115 | 29 | € 32.850,- | € 3.871,- |
| 2021 | 129 | 21 | € 29.891,- | € 4.042,- |
| 2021 | 6 | 0 | € 28.392,- | € 4.664,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 34.701,- | € 1.533,- |
| 2022 | 1 | 1 | € 34.701,- | € 1.533,- |
| 2022 | 32 | 11 | € 29.957,- | € 2.800,- |
| 2022 | 81 | 11 | € 32.899,- | € 4.647,- |
| 2023 | 11 | 6 | € 35.988,- | € 1.966,- |
| 2023 | 1 | 0 | € 33.222,- | € 6.219,- |
| 2023 | 1 | 0 | € 33.222,- | € 6.219,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JS-734-J | |||
| JP-908-L | |||
| RV-207-Z | |||
| H-363-NV | |||
| JR-753-J | |||
| JX-356-J | |||
| KJ-034-R | |||
| PX-743-X | |||
| L-061-VR | |||
| NV-533-K | |||
| S-871-NV | |||
| PP-263-Z | |||
| PR-309-D | |||
| RH-576-K | |||
| N-875-FD | |||
| NR-813-P | |||
| NR-066-B | |||
| P-199-LX | |||
| JS-117-V | |||
| K-249-BG | |||
| SP-967-K | |||
| HSN-15-P | |||
| ZL-708-G | |||
| XV-700-X | |||
| PF-920-T | |||
| N-871-NN | |||
| K-604-VF | |||
| N-279-PZ | |||
| KP-297-J | |||
| XG-832-L |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XL-056-J | 2026-05-22 | |||
| JL-655-H | 2026-05-21 | |||
| KJ-035-R | 2026-05-19 | |||
| TH-110-T | 2026-05-15 | |||
| R-326-DG | 2026-05-12 | |||
| JZ-093-K | 2026-05-11 | |||
| TH-947-Z | 2026-05-09 | |||
| JZL-19-J | 2026-05-13 | |||
| JV-394-D | 2026-05-09 | |||
| P-470-FK | 2026-05-21 | |||
| TH-225-R | 2026-05-05 | |||
| JP-650-J | 2026-05-11 | |||
| L-430-GK | 2026-05-09 | |||
| KJ-080-Z | 2026-04-28 | |||
| RV-224-G | 2026-05-02 | |||
| X-492-LD | 2026-05-02 | |||
| NS-216-P | 2026-05-15 | |||
| TF-115-F | 2026-04-28 | |||
| RH-221-D | 2026-04-30 | |||
| JD-068-T | 2026-05-08 | |||
| JX-155-J | 2026-05-15 | |||
| PG-535-P | 2026-04-27 | |||
| HZR-52-F | 2026-05-03 | |||
| TJ-630-X | 2026-05-17 | |||
| NP-297-S | 2026-05-04 | |||
| K-111-JV | 2026-05-21 | |||
| G-818-ZS | 2026-05-20 | |||
| RV-162-G | 2026-05-21 | |||
| S-977-HF | 2026-05-19 | |||
| TJ-605-X | 2026-05-15 |