Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 38.655
€ 4.414,-
Ja, 2025
2025
2026-03-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen T-Cross met kenteken JPX-78-N is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2025. In december 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 38.655 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 3 cilinders. De topsnelheid van deze T-Cross bedraagt 192 km/h. Met een massa van 1.305 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 82 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 1030 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 31.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 5.8 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 132 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1305 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,14 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,57 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-03-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-12-11 |
| APK vervaldatum | 2029-03-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen T-Cross stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2025
€ 29.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 29.817 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen T-Cross
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
20 dagenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2025 | € 29.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2025 | 18.145 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 135 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 218 |
| Periode | 2024-01-19 - 2026-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2885 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1052 |
| Aantal import auto's | 854 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 574 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 | 2 | € 40.414,- | € 5.594,- |
| 2024 | 1695 | 534 | € 37.888,- | € 6.119,- |
| 2024 | 261 | 33 | € 36.394,- | € 6.434,- |
| 2024 | 260 | 32 | € 36.388,- | € 6.432,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.118,- | € 7.100,- |
| 2025 | 1094 | 314 | € 38.570,- | € 6.953,- |
| 2025 | 139 | 21 | € 37.548,- | € 6.700,- |
| 2025 | 130 | 12 | € 37.700,- | € 6.901,- |
| 2026 | 3 | 0 | € 40.694,- | € 8.217,- |
| 2026 | 97 | 6 | € 40.898,- | € 8.336,- |
| 2026 | 28 | 0 | € 39.463,- | € 7.842,- |
| 2026 | 1 | 0 | € 38.500,- | € 8.338,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KBN-28-F | |||
| JSK-22-J | |||
| JKD-37-L | |||
| JNK-13-D | |||
| Z-529-RH | |||
| JXR-56-S | |||
| JPD-70-S | |||
| KGL-26-Z | |||
| JZS-63-P | |||
| KBD-97-J | |||
| JLS-67-R | |||
| KGH-78-K | |||
| KFV-66-S | |||
| KFJ-97-R | |||
| KGL-12-V | |||
| GPV-72-X | |||
| KJP-90-N | |||
| JTX-46-T | |||
| GBT-97-S | |||
| JNZ-32-T | |||
| JJF-48-B | |||
| JNK-91-D | |||
| KFD-85-X | |||
| JTX-41-P | |||
| JZG-06-H | |||
| JJH-39-P | |||
| JPX-77-N | |||
| JGD-29-N | |||
| HFB-38-K | |||
| HSH-53-K |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JKX-01-H | 2026-05-19 | |||
| JSR-11-F | 2026-05-18 | |||
| JSK-15-J | 2026-05-16 | |||
| JSV-52-S | 2026-05-13 | |||
| HHK-05-D | 2026-05-08 | |||
| JNZ-46-T | 2026-05-13 | |||
| KHL-78-H | 2026-05-20 | |||
| JNK-44-F | 2026-04-28 | |||
| KGS-92-B | 2026-05-11 | |||
| KFD-07-K | 2026-05-05 | |||
| JVK-97-B | 2026-04-29 | |||
| JPT-09-T | 2026-05-06 | |||
| JZJ-06-G | 2026-04-28 | |||
| JLT-85-H | 2026-05-22 | |||
| KHV-48-D | 2026-05-11 | |||
| JZL-70-Z | 2026-05-20 | |||
| JPJ-98-D | 2026-05-20 | |||
| KHF-86-P | 2026-05-19 | |||
| HRN-51-X | 2026-05-18 | |||
| JHD-04-K | 2026-05-18 | |||
| JPD-60-S | 2026-05-17 | |||
| JJF-50-B | 2026-05-16 | |||
| JSV-64-R | 2026-05-11 | |||
| KGB-62-B | 2026-05-15 | |||
| JLD-28-P | 2026-05-15 | |||
| GSR-29-F | 2026-05-13 | |||
| KFG-05-P | 2026-05-08 | |||
| JSK-24-S | 2026-05-04 | |||
| KBD-38-H | 2026-05-02 | |||
| HLZ-85-L | 2026-05-01 |