Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 50.727
€ 4.716,-
Ja, 2026
2019
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën SpaceTourer met kenteken JPG-78-V is op kenteken gezet in 2019. Destijds had deze Citroën een catalogusprijs van € 50.727 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 120 pk. Dit model beschikt over een 1499 cc motor met 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 160 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Met 1.735 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig moet over 197 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 18.750.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1499 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 120 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.8 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 168 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1735 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2730 kg |
| Lengte | 5,31 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Eerste registratie | 2019-02-28 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 2026-12-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën SpaceTourer MPV
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 26.950 |
|
Recent te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 27.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Citroën SpaceTourer
Huidige eigenaar
7 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De nokkenasketting kan mogelijk breken.
Plotseling verlies van de aandrijving wat de kans op een ongeval kan vergroten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de conditie van de nokkenasketting controleren en indien nodig vervangen. Tevens wordt de software van de motorregelmodule bijgewerkt.
De brandstofleidingen aan de onderzijde van de carrosserie zijn mogelijk beschadigd.
Dit kan leiden tot brandstoflekkage, brandstofgeur in de cabine of verminderde prestaties.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer.De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de staat van de brandstofleidingen aan de onderzijde van de carrosserie en het indien nodig vervangen van de leidingen. Bij alle auto's moeten nieuwe beschermmantels worden geplaatst om deze beschadiging in de toekomst te voorkomen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 26.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 80.494 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 479 |
| Periode | 2016-11-15 - 2022-02-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 456 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 38 |
| Aantal import auto's | 159 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 38 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 41 | 20 | € 48.744,- | € 3.582,- |
| 2016 | 41 | 20 | € 48.744,- | € 3.582,- |
| 2017 | 198 | 97 | € 50.178,- | € 6.068,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 51.296,- | € 2.064,- |
| 2018 | 12 | 1 | € 45.804,- | € 13.724,- |
| 2018 | 12 | 1 | € 45.804,- | € 13.724,- |
| 2019 | 146 | 39 | € 53.351,- | € 10.090,- |
| 2019 | 144 | 37 | € 53.420,- | € 10.199,- |
| 2020 | 22 | 2 | € 47.962,- | € 13.309,- |
| 2020 | 21 | 1 | € 47.305,- | € 13.340,- |
| 2021 | 3 | 0 | € 55.126,- | € 18.280,- |
| 2021 | 37 | 0 | € 54.790,- | € 18.204,- |
| 2021 | 3 | 0 | € 55.126,- | € 18.280,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 54.246,- | € 10.194,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 54.246,- | € 10.194,- |