Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 56.451
€ 870,-
Ja, 2026
2010
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken JPD-98-R is op kenteken gezet in 2010. De nieuwwaarde van deze Volvo bedroeg € 56.451. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 231 pk. Dit model beschikt over een 2521 cc motor met 5 cilinders. Deze S80 haalt een maximale snelheid van 210 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.604 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-05-2027. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 9.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 232 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1604 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2160 kg |
| Lengte | 4,85 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Eerste registratie | 2010-01-01 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 2027-05-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo S80 sedan
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 2010
€ 12.495 |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.662 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo S80
Huidige eigenaar
16 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2010 | € 12.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2010 | 166.920 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2010 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2009-06-15 - 2011-01-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 80 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 14 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 30 | 4 | € 60.459,- | € 14.512,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 54.869,- | € 12.882,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 54.869,- | € 12.882,- |
| 2010 | 48 | 10 | € 56.478,- | € 15.122,- |
| 2010 | 4 | 0 | € 56.920,- | € 14.165,- |
| 2010 | 4 | 0 | € 56.920,- | € 14.165,- |
| 2011 | 2 | 0 | € 58.712,- | € 16.856,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 31-JPB-9 | 2026-04-30 | |||
| 16-KDD-5 | 2026-04-17 | |||
| 62-LNP-2 | 2026-03-30 | |||
| 90-LLK-7 | 2025-09-08 | |||
| HXG-94-R | 2025-10-13 | |||
| 00-SRJ-4 | 2021-04-19 | |||
| 87-NGZ-4 | 2025-09-22 | |||
| 44-PBJ-7 | 2026-02-13 | |||
| K-927-VX | 2021-08-30 | |||
| 57-KBZ-6 | 2020-06-26 | |||
| 48-KFS-7 | 2022-04-21 | |||
| 51-JPG-1 | 2021-02-11 | |||
| 27-JPB-9 | 2024-09-15 | |||
| 70-KKF-7 | 2024-08-22 | |||
| 92-KBN-2 | 2024-06-20 | |||
| 13-ZTX-5 | 2024-03-02 | |||
| 21-LKR-6 | 2022-06-14 | |||
| 76-NLJ-2 | 2025-03-19 | |||
| 26-JPB-9 | 2020-11-15 | |||
| 17-KBX-1 | 2026-01-20 | |||
| 33-LZR-3 | 2024-04-06 | |||
| 05-JVG-1 | 2025-05-20 | |||
| 79-KBF-1 | 2023-11-29 | |||
| 42-NKS-1 | 2025-12-31 | |||
| 28-JPB-9 | 2022-10-26 | |||
| 67-LBD-3 | 2025-08-05 | |||
| 96-JNJ-7 | 2023-10-31 | |||
| 33-JNL-5 | 2021-03-01 | |||
| JLS-29-R | 2026-01-28 | |||
| JD-306-D | 2026-01-08 |