Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 102.199
€ 21.465,-
Ja, 2026
2021
2026-02-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi RS3 Sportback met kenteken JNX-60-K is op kenteken gezet in 2021. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Audi een catalogusprijs van € 102.199 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 400 pk. Dit model beschikt over een 2480 cc motor met 5 cilinders. Deze RS3 Sportback haalt een maximale snelheid van 280 km/h. Met 1.645 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 105 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-02-2028. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 54.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2480 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 207 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1645 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2075 kg |
| Lengte | 4,39 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-12-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-02-09 |
| APK vervaldatum | 2028-02-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi RS3 Sportback hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 79.850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 69.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Audi RS3 Sportback
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De veiligheidsgordels van de voorstoelen hebben bij een ongeval mogelijk een lagere spankracht dan bedoeld.
De inzittenden komen hierdoor verder uit de zitting waardoor het volledige veiligheidssysteem mogelijk niet optimaal functioneert bij een ongeval.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de veiligheidsgordels van de voorstoelen vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 79.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 6.980 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 243 |
| Periode | 2021-09-06 - 2026-02-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 571 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 138 |
| Aantal import auto's | 368 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 125 |
| Import percentage | 64% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 38 | 23 | € 103.890,- | € 19.940,- |
| 2022 | 252 | 156 | € 110.819,- | € 21.185,- |
| 2023 | 153 | 108 | € 116.641,- | € 23.004,- |
| 2024 | 65 | 48 | € 122.921,- | € 26.968,- |
| 2025 | 56 | 33 | € 130.115,- | € 39.489,- |
| 2026 | 7 | 0 | € 113.944,- | € 45.673,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| T-624-LR | |||
| HXF-02-H | |||
| R-920-DR | |||
| R-305-GB | |||
| JDV-79-V | |||
| HZF-37-L | |||
| KGT-24-H | |||
| GBL-88-H | |||
| X-268-JG | |||
| P-715-SR | |||
| P-014-GZ | |||
| GVK-77-V | |||
| N-205-VR | |||
| R-423-FX | |||
| P-410-SL | |||
| KHT-19-X | |||
| HNF-95-B | |||
| GVX-58-G | |||
| GFS-78-V | |||
| GGS-68-T | |||
| GHF-79-P | |||
| HRZ-11-R | |||
| JSF-68-V | |||
| Z-702-NR | |||
| GHB-46-Z | |||
| JLG-67-N | |||
| KBB-99-S | |||
| HTV-17-N | |||
| KDX-45-S | |||
| HLJ-05-J |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| Z-066-BJ | 2026-05-22 | |||
| JJZ-17-R | 2026-05-22 | |||
| JNG-07-P | 2026-05-20 | |||
| JST-85-Z | 2026-05-19 | |||
| KDX-37-H | 2026-05-01 | |||
| JJJ-13-B | 2026-05-22 | |||
| HNR-80-J | 2026-05-22 | |||
| GJZ-31-K | 2026-05-18 | |||
| JLF-77-R | 2026-05-07 | |||
| JHP-81-D | 2026-05-05 | |||
| HDZ-02-P | 2026-05-04 | |||
| N-480-ST | 2026-05-02 | |||
| S-332-TT | 2026-05-02 | |||
| JZD-95-N | 2026-05-02 | |||
| JRV-29-Z | 2026-05-01 | |||
| HZB-63-R | 2026-05-01 | |||
| N-101-TD | 2026-04-29 | |||
| HZT-60-K | 2026-04-30 | |||
| HJB-46-L | 2026-04-29 | |||
| JFH-91-V | 2026-04-29 | |||
| JZP-42-T | 2026-04-21 | |||
| JBT-50-Z | 2026-04-21 | |||
| X-457-RK | 2026-04-20 | |||
| HHL-09-P | 2026-04-26 | |||
| S-355-HN | 2026-04-09 | |||
| JGP-34-X | 2026-04-03 | |||
| JZN-27-G | 2026-03-31 | |||
| JXG-56-J | 2026-03-27 | |||
| HJG-86-N | 2026-03-24 | |||
| GHS-08-Z | 2026-03-21 |