Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 53.098
€ 2.144,-
Ja, 2025
2018
2025-12-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Clubman met kenteken JNK-13-H is op kenteken gezet in 2018. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze MINI was € 53.098. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 231 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze Clubman haalt een maximale snelheid van 238 km/h. Met een massa van 1.565 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 161 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-11-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 20.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 232 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1565 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2070 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-09-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-11-25 |
| APK vervaldatum | 2026-11-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
MINI Clubman stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 25.358 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 22.375 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Clubman
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
5 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 25.358,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 79.744 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 590 |
| Periode | 2016-11-09 - 2019-08-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 516 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 10 |
| Aantal import auto's | 216 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 10 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 13 | 6 | € 54.890,- | € 4.451,- |
| 2017 | 296 | 122 | € 57.158,- | € 6.801,- |
| 2017 | 5 | 2 | € 56.509,- | € 4.954,- |
| 2017 | 5 | 2 | € 56.509,- | € 4.954,- |
| 2018 | 198 | 83 | € 58.501,- | € 7.076,- |
| 2018 | 1 | 0 | € 62.543,- | € 15.341,- |
| 2018 | 1 | 0 | € 62.543,- | € 15.341,- |
| 2019 | 9 | 5 | € 59.224,- | € 7.648,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-299-NT | 2026-05-19 | |||
| SP-998-L | 2026-05-17 | |||
| R-038-KN | 2026-05-13 | |||
| TK-182-F | 2026-05-12 | |||
| N-796-BX | 2026-04-20 | |||
| JPK-09-L | 2026-04-17 | |||
| J-191-DR | 2026-04-16 | |||
| J-796-VR | 2026-04-16 | |||
| TT-796-P | 2026-04-04 | |||
| RB-683-B | 2026-03-31 | |||
| PX-415-K | 2026-03-20 | |||
| X-823-LB | 2026-03-18 | |||
| R-281-RF | 2026-03-03 | |||
| T-392-LX | 2024-02-11 | |||
| PH-259-N | 2024-04-24 | |||
| NG-989-R | 2024-03-16 | |||
| TG-842-N | 2021-04-06 | |||
| SP-086-K | 2022-06-07 | |||
| J-573-KV | 2023-06-23 | |||
| K-527-SX | 2023-01-30 | |||
| K-422-GH | 2022-10-09 | |||
| RG-454-X | 2022-02-26 | |||
| HXL-94-S | 2026-03-07 | |||
| P-185-SL | 2023-09-27 | |||
| G-309-KP | 2020-08-27 | |||
| J-165-TG | 2024-10-15 | |||
| R-741-XS | 2023-07-24 | |||
| R-515-JG | 2023-07-13 | |||
| H-468-TJ | 2022-01-28 | |||
| N-306-VV | 2023-07-11 |