Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz S 350 4-matic met kenteken JNH-71-B is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 245 pk. De motor heeft een inhoud van 3724 cm³, verdeeld over 6 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 241 km/h. Met 1.915 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig moet over 6192 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3724 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 245 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1915 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2445 kg |
| Lengte | 5,04 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,97 m |
| Eerste registratie | 2005-06-16 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 2009-06-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz S 350 4-matic sedan
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 14.950 |
|
|
Recent te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz S 350 4-matic
Huidige eigenaar
20 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 14.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 140.960 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 717 |
| Periode | 2003-06-27 - 2005-06-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 10 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 2 | 0 | € 29.222,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 24.997,- | |
| 2005 | 5 | 2 | € 18.004,- |