Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 39.091
€ 381,-
Ja, 2026
2020
2026-03-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda CX-30 met kenteken JLJ-14-F is op kenteken gezet in 2020. Dit voertuig is in maart 2026 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mazda was € 39.091. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze CX-30 bedraagt 186 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.422 kg voor optimale prestaties. Sinds 73 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-03-2028. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 20.750.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 151 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1422 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1957 kg |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-10-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-03-13 |
| APK vervaldatum | 2028-03-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mazda CX-30 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 22.534 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 26.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda CX-30
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
5 jarenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De elektrische achterklep actuatoren kunnen mogelijk onvoldoende wrijvingskracht en een verminderde steunveerkracht hebben.
Hierdoor is het mogelijk dat de elektrische bedienbare achterklep in volledig geopende positie iets kan zakken wanneer het voertuig, in opwaartse richting, op een heling staat geparkeerd.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de bedieningsmotoren van de elektrische achterklep indien nodig vervangen
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 22.534,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 79.046 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 412 |
| Periode | 2020-04-23 - 2025-05-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1701 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 139 |
| Aantal import auto's | 686 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 139 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 93 | 50 | € 34.975,- | € 2.960,- |
| 2020 | 33 | 18 | € 32.587,- | € 2.877,- |
| 2020 | 34 | 19 | € 32.570,- | € 2.842,- |
| 2021 | 444 | 231 | € 37.210,- | € 2.986,- |
| 2021 | 76 | 40 | € 35.171,- | € 2.435,- |
| 2021 | 78 | 42 | € 35.181,- | € 2.415,- |
| 2022 | 108 | 23 | € 35.648,- | € 4.785,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 34.050,- | € 1.311,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 34.050,- | € 1.311,- |
| 2022 | 356 | 178 | € 38.174,- | € 3.871,- |
| 2023 | 165 | 5 | € 36.666,- | € 6.256,- |
| 2023 | 306 | 96 | € 40.472,- | € 6.369,- |
| 2023 | 164 | 4 | € 36.687,- | € 6.279,- |
| 2024 | 176 | 5 | € 38.193,- | € 7.238,- |
| 2024 | 486 | 131 | € 41.910,- | € 7.699,- |
| 2024 | 174 | 3 | € 38.190,- | € 7.282,- |
| 2025 | 16 | 0 | € 43.756,- | € 9.643,- |
| 2025 | 6 | 0 | € 38.392,- | € 7.574,- |
| 2025 | 6 | 0 | € 38.392,- | € 7.574,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KDH-22-G | |||
| KGN-54-B | |||
| HZZ-27-G | |||
| HTG-61-P | |||
| KHS-18-H | |||
| P-354-XS | |||
| R-945-HB | |||
| JLP-68-B | |||
| X-027-DN | |||
| JHT-20-R | |||
| N-800-TS | |||
| JGS-56-X | |||
| JXR-84-N | |||
| S-655-GX | |||
| JSB-15-Z | |||
| P-810-BK | |||
| KDS-56-B | |||
| KFK-50-P | |||
| KGV-21-L | |||
| KGB-93-D | |||
| JTP-85-D | |||
| KDT-51-D | |||
| R-358-VZ | |||
| JVK-69-L | |||
| X-883-JT | |||
| JTR-65-X | |||
| HTT-84-H | |||
| JVZ-86-N | |||
| R-435-RZ | |||
| KGT-32-Z |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-186-TG | 2026-05-21 | |||
| HVS-63-F | 2026-05-02 | |||
| KDJ-18-H | 2026-05-22 | |||
| HBJ-13-L | 2026-05-21 | |||
| X-480-GL | 2026-05-21 | |||
| JXR-73-N | 2026-05-16 | |||
| T-938-BX | 2026-05-14 | |||
| JLP-43-N | 2026-05-13 | |||
| S-943-VN | 2026-05-10 | |||
| JSK-18-V | 2026-04-11 | |||
| X-810-GH | 2026-05-08 | |||
| P-942-KB | 2026-05-07 | |||
| X-045-FG | 2026-05-05 | |||
| S-690-TG | 2026-05-03 | |||
| P-875-KK | 2026-05-01 | |||
| R-871-XJ | 2026-04-23 | |||
| JTL-14-P | 2026-04-16 | |||
| Z-748-RV | 2026-04-15 | |||
| GBJ-66-D | 2026-04-13 | |||
| JZH-03-K | 2026-03-28 | |||
| T-861-FZ | 2026-04-08 | |||
| P-858-XR | 2026-04-08 | |||
| JZR-99-G | 2026-04-07 | |||
| JZP-61-K | 2026-04-07 | |||
| HFH-80-P | 2026-04-04 | |||
| Z-113-KP | 2026-03-30 | |||
| X-354-RV | 2026-03-30 | |||
| S-234-ZF | 2026-03-17 | |||
| JKX-74-H | 2026-03-24 | |||
| T-310-VG | 2026-03-21 |