Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 44.204
€ 4.100,-
Ja, 2026
2025
2026-02-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen T-Cross met kenteken JLH-28-P is afkomstig uit het bouwjaar 2025. Dit voertuig is in februari 2026 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 44.204 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 3 cilinders. Deze T-Cross haalt een maximale snelheid van 192 km/h. Met 1.305 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 20-05-2029. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 35.750.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 133 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1305 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,14 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,57 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2025-05-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-02-06 |
| APK vervaldatum | 2029-05-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Eerste registratie
Volkswagen T-Cross
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 maandenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
3 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2025 | € 29.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2025 | 18.132 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2025 | 129 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 218 |
| Periode | 2024-01-19 - 2026-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2885 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1054 |
| Aantal import auto's | 854 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 576 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 | 2 | € 40.414,- | € 5.594,- |
| 2024 | 1695 | 534 | € 37.888,- | € 6.119,- |
| 2024 | 261 | 33 | € 36.394,- | € 6.434,- |
| 2024 | 260 | 32 | € 36.388,- | € 6.432,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.118,- | € 7.100,- |
| 2025 | 1094 | 314 | € 38.570,- | € 6.953,- |
| 2025 | 139 | 21 | € 37.548,- | € 6.700,- |
| 2025 | 130 | 12 | € 37.700,- | € 6.901,- |
| 2026 | 3 | 0 | € 40.694,- | € 8.217,- |
| 2026 | 97 | 6 | € 40.898,- | € 8.336,- |
| 2026 | 28 | 0 | € 39.463,- | € 7.842,- |
| 2026 | 1 | 0 | € 38.500,- | € 8.338,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KJP-53-H | |||
| JGP-11-X | |||
| KHB-15-R | |||
| JPX-78-N | |||
| JGP-26-X | |||
| KJP-90-N | |||
| KGB-65-H | |||
| KFN-71-L | |||
| KJK-87-V | |||
| KGL-94-T | |||
| KGD-64-K | |||
| KFJ-97-R | |||
| KGB-54-B | |||
| KGL-26-Z | |||
| KGG-23-F | |||
| KJH-36-D | |||
| JST-71-Z | |||
| KGJ-51-T | |||
| KGH-25-L | |||
| KJJ-39-G | |||
| KFG-19-P | |||
| KGD-08-N | |||
| KGD-09-N | |||
| HTZ-41-T | |||
| KFL-98-K | |||
| KFG-07-P | |||
| KFD-85-X | |||
| KJP-76-N | |||
| KJL-72-H | |||
| KDH-05-D |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KHL-78-H | 2026-05-20 | |||
| JPJ-98-D | 2026-05-20 | |||
| JZL-70-Z | 2026-05-20 | |||
| KHF-86-P | 2026-05-19 | |||
| JKX-01-H | 2026-05-19 | |||
| JHD-04-K | 2026-05-18 | |||
| JSR-11-F | 2026-05-18 | |||
| HRN-51-X | 2026-05-18 | |||
| JPD-60-S | 2026-05-17 | |||
| JSK-15-J | 2026-05-16 | |||
| JJF-50-B | 2026-05-16 | |||
| KGB-62-B | 2026-05-15 | |||
| JLD-28-P | 2026-05-15 | |||
| JSV-52-S | 2026-05-13 | |||
| JNZ-46-T | 2026-05-13 | |||
| GSR-29-F | 2026-05-13 | |||
| KGS-92-B | 2026-05-11 | |||
| KHV-48-D | 2026-05-11 | |||
| JSV-64-R | 2026-05-11 | |||
| HHK-05-D | 2026-05-08 | |||
| KFG-05-P | 2026-05-08 | |||
| JPT-09-T | 2026-05-06 | |||
| KFD-07-K | 2026-05-05 | |||
| JSK-24-S | 2026-05-04 | |||
| KBD-38-H | 2026-05-02 | |||
| HLZ-85-L | 2026-05-01 | |||
| HLX-97-P | 2026-05-01 | |||
| JGP-14-X | 2026-04-30 | |||
| JVK-97-B | 2026-04-29 | |||
| JNK-44-F | 2026-04-28 |