Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 106.047
€ 819,-
Ja, 2025
2020
2025-12-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi Q7 met kenteken JLG-66-V is afkomstig uit het bouwjaar 2020. Dit voertuig is in december 2025 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Audi een catalogusprijs van € 106.047 inclusief BTW en BPM. Dit model beschikt over een 2995 cc motor met 6 cilinders. Dankzij 60 kW accelereert deze auto soepel en snel. Deze Q7 haalt een maximale snelheid van 240 km/h. Met 2.535 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 161 dagen in bezit. De APK is geldig tot 03-12-2027. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 54.000.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2995 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 82 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 128 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2535 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3145 kg |
| Lengte | 5,17 m |
| Breedte | 2,02 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 3,00 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-10-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-12-08 |
| APK vervaldatum | 2027-12-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi Q7 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 58.850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 59.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Audi Q7
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
5 jarenHuidige eigenaar
5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bandenspanning niet op juiste waarde
De rubbers van de achterste draagarm kunnen mogelijk door spanning uitscheuren en de bevestigingsbouten daarvan kunnen breken,
De as instelling van de achteras kan wijzigen waardoor het voertuig scheef kan trekken.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze vervangt de betreffende moeren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 58.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 105.894 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 33 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 440 |
| Periode | 2020-01-13 - 2024-06-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 90 |
| Aantal import auto's | 654 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 90 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 666 | 357 | € 127.426,- | € 4.944,- |
| 2021 | 4 | 2 | € 124.887,- | € 1.332,- |
| 2021 | 389 | 200 | € 127.761,- | € 2.844,- |
| 2021 | 4 | 2 | € 124.887,- | € 1.332,- |
| 2022 | 47 | 19 | € 125.664,- | € 2.777,- |
| 2023 | 148 | 71 | € 126.923,- | € 2.082,- |
| 2024 | 13 | 7 | € 128.856,- | € 2.048,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| GRD-63-S | |||
| GZF-96-X | |||
| N-428-ND | |||
| GTX-07-L | |||
| X-282-LS | |||
| JFT-95-T | |||
| GDJ-55-D | |||
| GSN-36-F | |||
| KGG-76-J | |||
| KFR-32-X | |||
| JLF-27-T | |||
| HBR-67-B | |||
| X-181-SR | |||
| X-995-GS | |||
| GVB-86-P | |||
| JNG-99-R | |||
| Z-193-HN | |||
| L-770-HS | |||
| HZV-63-R | |||
| L-777-PT | |||
| Z-331-BV | |||
| L-833-DR | |||
| N-467-SK | |||
| P-235-DB | |||
| JZP-25-D | |||
| N-212-GT | |||
| R-772-PJ | |||
| X-702-SN | |||
| Z-526-NV | |||
| Z-539-JK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| X-992-XS | 2026-05-11 | |||
| X-834-LN | 2026-05-09 | |||
| S-628-VZ | 2026-05-06 | |||
| R-804-JD | 2026-05-03 | |||
| KFD-32-L | 2026-05-01 | |||
| H-554-TD | 2026-04-28 | |||
| P-704-DS | 2026-04-25 | |||
| T-261-SF | 2026-04-25 | |||
| S-795-VH | 2026-04-25 | |||
| GLD-51-R | 2026-04-25 | |||
| H-894-ZN | 2026-04-21 | |||
| GKT-62-P | 2026-04-18 | |||
| HRN-80-R | 2026-04-16 | |||
| JXR-08-Z | 2026-04-15 | |||
| T-952-LF | 2026-04-14 | |||
| JVB-17-S | 2026-04-12 | |||
| GGP-17-F | 2026-04-02 | |||
| K-084-RB | 2026-03-21 | |||
| HHP-52-F | 2026-03-03 | |||
| P-506-LT | 2026-03-16 | |||
| J-578-TB | 2026-03-14 | |||
| GXX-49-Z | 2025-01-29 | |||
| K-675-VB | 2024-06-24 | |||
| GPT-82-L | 2025-01-01 | |||
| X-875-SN | 2025-02-01 | |||
| GRD-88-P | 2024-12-15 | |||
| T-183-GF | 2025-12-05 | |||
| X-343-BX | 2025-07-15 | |||
| T-269-LX | 2025-10-06 | |||
| K-919-FX | 2025-05-08 |