Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 37.072
€ 647,-
Ja, 2025
2021
2026-03-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon ST met kenteken JKT-68-X is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze SEAT was € 37.072. De motor heeft een inhoud van 1395 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit voertuig levert een elektrisch vermogen van 55 kW. Deze Leon ST haalt een maximale snelheid van 220 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.614 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 89 dagen in bezit. De APK is geldig tot 04-11-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 19.750.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 75 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 109 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1614 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2060 kg |
| Lengte | 4,37 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-04-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-11-04 |
| APK vervaldatum | 2027-11-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Leon ST
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
2 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 21.840,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 75.693 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 55 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 376 |
| Periode | 2020-10-06 - 2022-02-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1943 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 165 |
| Aantal import auto's | 1030 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 165 |
| Import percentage | 53% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 741 | 390 | € 38.770,- | € 631,- |
| 2021 | 1197 | 637 | € 39.511,- | € 595,- |
| 2022 | 5 | 3 | € 37.564,- | € 672,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-276-PJ | |||
| S-529-TT | |||
| T-194-TG | |||
| KGV-79-F | |||
| X-882-BJ | |||
| T-989-VB | |||
| S-294-SZ | |||
| T-549-XT | |||
| KHZ-06-T | |||
| KGD-80-S | |||
| X-899-JJ | |||
| Z-502-NV | |||
| KHF-55-R | |||
| KDG-08-T | |||
| P-760-LH | |||
| KBD-34-P | |||
| JZX-94-J | |||
| T-658-NJ | |||
| KBL-32-K | |||
| JTP-40-B | |||
| JRH-60-Z | |||
| JPP-96-R | |||
| JPK-12-K | |||
| JPF-30-H | |||
| P-284-KG | |||
| HKH-69-J | |||
| GLP-92-D | |||
| Z-311-JV | |||
| T-484-XB | |||
| Z-274-DV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| T-523-SG | 2026-05-27 | |||
| K-634-KP | 2026-05-27 | |||
| GVS-75-N | 2026-05-26 | |||
| X-269-RT | 2026-05-26 | |||
| K-609-KP | 2026-05-25 | |||
| P-199-GP | 2026-05-22 | |||
| HKF-42-F | 2026-05-22 | |||
| R-562-DK | 2026-05-22 | |||
| JXB-19-V | 2026-05-22 | |||
| KFN-67-G | 2026-05-21 | |||
| S-980-NB | 2026-05-20 | |||
| P-579-BT | 2026-05-16 | |||
| X-233-GJ | 2026-05-16 | |||
| N-078-BX | 2026-05-14 | |||
| P-891-JG | 2026-05-11 | |||
| T-093-BH | 2026-05-10 | |||
| KFT-80-V | 2026-05-09 | |||
| KFG-91-J | 2026-05-09 | |||
| HPJ-34-L | 2026-05-08 | |||
| T-638-LK | 2026-05-08 | |||
| GNL-57-P | 2026-05-02 | |||
| JPD-86-P | 2026-05-02 | |||
| X-343-HS | 2026-05-02 | |||
| T-407-BX | 2026-05-01 | |||
| GPV-29-G | 2026-04-30 | |||
| HXV-41-K | 2026-04-30 | |||
| R-369-PT | 2026-04-29 | |||
| JXH-09-X | 2026-04-28 | |||
| JSK-49-P | 2026-04-27 | |||
| Z-873-PS | 2026-04-26 |