Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 29.890
€ 768,-
Ja, 2026
2015
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Mokka met kenteken JJH-13-D is afkomstig uit het bouwjaar 2015. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Opel was € 29.890. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1364 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 191 km/h. Dankzij 1.409 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-01-2027. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 11.400.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1523 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1843 kg |
| Lengte | 4,28 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,74 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Eerste registratie | 2015-12-16 |
|---|---|
| APK vervaldatum | 2027-01-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel Mokka MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 11.800 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 12.195 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Mokka
Huidige eigenaar
10 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan ten gevolge van een te hoge druk van het opblaassysteem de behuizing van de het opblaassysteem barsten.
Indien de behuizing van het opblaasmechanisme barst kunnen metalen fragmenten hiervan de inzittenden raken en verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de bestuurdersairbag vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 11.800,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 130.058 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 42 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 891 |
| Periode | 2013-09-10 - 2019-05-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4906 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 46 |
| Aantal import auto's | 1886 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 46 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 373 | 76 | € 28.372,- | € 4.652,- |
| 2013 | 373 | 76 | € 28.372,- | € 4.652,- |
| 2013 | 169 | 50 | € 33.371,- | € 5.484,- |
| 2014 | 1432 | 565 | € 33.242,- | € 4.744,- |
| 2014 | 2799 | 686 | € 27.751,- | € 4.530,- |
| 2014 | 2802 | 689 | € 27.748,- | € 4.527,- |
| 2015 | 1461 | 519 | € 33.751,- | € 4.616,- |
| 2015 | 4266 | 946 | € 29.185,- | € 4.697,- |
| 2015 | 4266 | 948 | € 29.184,- | € 4.695,- |
| 2016 | 3305 | 768 | € 28.963,- | € 5.197,- |
| 2016 | 3302 | 765 | € 28.968,- | € 5.199,- |
| 2016 | 1764 | 711 | € 34.595,- | € 4.443,- |
| 2017 | 99 | 49 | € 30.149,- | € 3.710,- |
| 2017 | 51 | 26 | € 34.785,- | € 3.713,- |
| 2017 | 99 | 49 | € 30.149,- | € 3.710,- |
| 2018 | 219 | 110 | € 30.714,- | € 3.131,- |
| 2018 | 13 | 7 | € 38.990,- | € 4.489,- |
| 2018 | 218 | 109 | € 30.738,- | € 3.141,- |
| 2019 | 4 | 2 | € 31.787,- | € 4.102,- |
| 2019 | 16 | 8 | € 39.345,- | € 3.544,- |
| 2019 | 4 | 2 | € 31.787,- | € 4.102,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KT-327-L | |||
| SR-520-N | |||
| T-579-RB | |||
| NG-773-Z | |||
| JS-060-J | |||
| 9-ZNB-44 | |||
| KK-786-T | |||
| GK-335-L | |||
| 8-ZNB-00 | |||
| Z-029-DT | |||
| JG-430-V | |||
| SB-737-P | |||
| R-684-FZ | |||
| J-098-SK | |||
| JL-447-D | |||
| G-473-KG | |||
| ZJ-292-Z | |||
| 1-TGP-04 | |||
| ZL-071-K | |||
| 4-XGT-40 | |||
| KV-381-X | |||
| XR-051-D | |||
| G-210-LT | |||
| KD-235-V | |||
| HX-870-F | |||
| GKK-84-S | |||
| HZ-231-Z | |||
| JJ-633-B | |||
| 7-ZBT-52 | |||
| GK-141-T |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JV-656-V | 2026-05-22 | |||
| JJ-902-B | 2026-05-20 | |||
| Z-486-LR | 2026-05-15 | |||
| JK-318-N | 2026-05-22 | |||
| JH-752-S | 2026-05-21 | |||
| G-254-JZ | 2026-05-13 | |||
| 2-ZVB-25 | 2026-05-22 | |||
| JB-127-G | 2026-05-08 | |||
| JP-054-V | 2026-05-08 | |||
| P-272-HJ | 2026-05-07 | |||
| JB-756-V | 2026-05-22 | |||
| JP-615-F | 2026-05-02 | |||
| NF-861-T | 2026-05-22 | |||
| JS-445-K | 2026-05-04 | |||
| HV-604-H | 2026-05-12 | |||
| 1-SRN-62 | 2026-05-04 | |||
| GS-857-Z | 2026-04-28 | |||
| H-898-XX | 2026-05-09 | |||
| GS-655-N | 2026-05-07 | |||
| KG-958-D | 2026-04-25 | |||
| HJ-745-S | 2026-05-05 | |||
| 3-XJB-21 | 2026-05-05 | |||
| KF-773-K | 2026-05-02 | |||
| JJ-627-B | 2026-04-26 | |||
| KBL-53-N | 2026-05-02 | |||
| GL-757-L | 2026-05-01 | |||
| JXR-26-G | 2026-05-02 | |||
| KJ-563-P | 2026-04-28 | |||
| G-046-FX | 2026-05-07 | |||
| JH-799-S | 2026-05-05 |