Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.211,-
Ja, 2026
2009
2026-01-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Subaru Impreza met kenteken JHZ-32-B is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Dit voertuig is in januari 2026 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 301 pk. De motor heeft een inhoud van 2457 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 250 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.3 l/100 km. Met 1.580 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 30-12-2026. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 11.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2457 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 301 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1600 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,42 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-03-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-01-02 |
| APK vervaldatum | 2026-12-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Subaru Impreza stationwagen
|
Nu te koop
4 auto’s |
|
|
Recent te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 25.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Subaru Impreza
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De opblaasmodule van de passagiersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactiveerd kan de interne druk ertoe leiden dat de opblaasmodule scheurt. Hierdoor kunnen metalen fragmenten losraken en wegschieten.
Losgeraakte metalen fragmenten kunnen de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal een ander opblaasmechanisme monteren.
De contactpunten van een relais kunnen vastsmelten waardoor de secundaire lucht injectiepomp blijft draaien.
Oververhit raken van de injectiepomp. De bestuurder wordt gewaarschuwd door het oplichten van het motorwaarschuwingslampje op het dashboard.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal het relais vervangen voor een verbeterd exemplaar.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1085 |
| Periode | 2008-01-17 - 2013-02-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 119 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 68 | 26 | € 58.498,- | € 13.887,- |
| 2008 | 68 | 26 | € 58.498,- | € 13.887,- |
| 2009 | 31 | 15 | € 59.335,- | € 12.936,- |
| 2009 | 31 | 15 | € 59.335,- | € 12.936,- |
| 2010 | 11 | 6 | € 61.127,- | € 13.908,- |
| 2010 | 11 | 6 | € 61.127,- | € 13.908,- |
| 2011 | 4 | 2 | € 65.178,- | € 21.640,- |
| 2011 | 4 | 2 | € 65.178,- | € 21.640,- |
| 2012 | 4 | 2 | € 68.342,- | € 20.498,- |
| 2012 | 4 | 2 | € 68.342,- | € 20.498,- |
| 2013 | 1 | 0 | ||
| 2013 | 1 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 94RPZ9 | 2021-01-04 | |||
| KL-555-L | 2026-02-20 | |||
| 76-KFL-1 | 2021-04-22 | |||
| 79-HLH-4 | 2022-03-06 | |||
| NG-181-H | 2024-02-02 | |||
| 7-KLH-02 | 2026-01-09 | |||
| 56-ZDG-9 | 2024-03-23 | |||
| 30-ZPR-4 | 2022-07-08 | |||
| SN-271-L | 2024-02-29 | |||
| 17-GRB-2 | 2025-11-24 | |||
| 83-KFS-3 | 2022-07-08 | |||
| 29-ZG-FB | 2023-09-04 | |||
| ST-701-G | 2023-01-13 | |||
| SZ-839-Z | 2022-04-01 | |||
| 50-GFD-4 | 2020-12-14 | |||
| 62-ZN-FP | 2023-02-27 | |||
| GJ-349-X | 2022-09-17 | |||
| J-052-NH | 2025-09-10 | |||
| XR-033-S | 2024-06-20 | |||
| PG-544-G | 2020-06-04 | |||
| G-898-JK | 2024-08-09 | |||
| KG-032-D | 2021-08-21 | |||
| K-181-RG | 2024-11-08 | |||
| 25-ZG-BS | 2022-04-02 | |||
| 9-XPL-29 | 2021-03-17 | |||
| RH-503-G | 2021-01-20 | |||
| GR-707-G | 2024-09-18 |