Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 38.280
€ 3.628,-
Ja, 2016
2009
2023-11-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Scirocco met kenteken JH-783-F is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. In mei 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 38.280. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 200 pk. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.373 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 17-03-2016. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 149 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1373 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1740 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-06-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-05-25 |
| APK vervaldatum | 2026-10-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Scirocco coupe
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 7.000 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Scirocco
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
2 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Door overbelasting kan een storing in een massaverbinding voorkomen van het ABS-/ESC-regelapparaat.
Het ESC-/ABS-regelapparaat kan onjuist functioneren waardoor de stabiliserende werking van de wagen via het remsysteem kan wegvallen. De bestuurder wordt bij een defect gewaarschuwd middels de ABS- en ESC-controlelampjes.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een software-update uitvoeren aan het ABS-/ESC-regelapparaat.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 7.000,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 214.789 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 807 |
| Periode | 2008-07-09 - 2011-03-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 425 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 169 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 170 | 80 | € 42.789,- | € 5.373,- |
| 2008 | 64 | 31 | € 38.469,- | € 5.149,- |
| 2008 | 64 | 31 | € 38.469,- | € 5.149,- |
| 2009 | 394 | 163 | € 41.749,- | € 5.590,- |
| 2009 | 309 | 130 | € 37.171,- | € 5.468,- |
| 2009 | 308 | 129 | € 37.171,- | € 5.463,- |
| 2010 | 45 | 15 | € 37.927,- | € 6.652,- |
| 2010 | 49 | 8 | € 33.908,- | € 6.657,- |
| 2010 | 49 | 8 | € 33.908,- | € 6.657,- |
| 2011 | 2 | 1 | € 35.677,- | € 7.831,- |
| 2011 | 3 | 0 | € 33.858,- | € 7.197,- |
| 2011 | 3 | 0 | € 33.858,- | € 7.197,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 34-KFP-8 | |||
| PP-206-P | |||
| ZP-742-Z | |||
| HK-029-P | |||
| NZ-364-H | |||
| PZ-196-B | |||
| ZB-475-H | |||
| JT-649-F | |||
| J-542-ZD | |||
| HXT-49-H | |||
| 67-HVR-3 | |||
| TS-268-D | |||
| N-118-LS | |||
| 36-HRP-7 | |||
| TT-158-D | |||
| K-964-BR | |||
| 33-GZS-5 | |||
| 47-HSB-8 | |||
| L-563-SG | |||
| J-741-TS | |||
| XZ-095-S | |||
| GL-469-S | |||
| K-226-XF | |||
| SV-214-J | |||
| 49-NHS-2 | |||
| 10-HHZ-2 | |||
| 58-HLG-4 | |||
| HGF-68-X | |||
| L-128-SK | |||
| HFD-01-X |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-720-RT | 2026-05-12 | |||
| N-079-JP | 2026-05-05 | |||
| 42-HTG-6 | 2026-05-01 | |||
| P-127-NN | 2026-04-28 | |||
| 20-XBR-5 | 2026-05-03 | |||
| PJ-872-V | 2026-05-17 | |||
| K-801-VG | 2026-05-12 | |||
| 25-JGH-6 | 2026-05-12 | |||
| ZJ-588-G | 2026-04-15 | |||
| 26-NTB-9 | 2026-05-11 | |||
| XR-263-F | 2026-05-05 | |||
| 72-KSH-5 | 2026-04-23 | |||
| 07-KPH-3 | 2026-03-27 | |||
| R-540-GJ | 2026-03-27 | |||
| 15-JRP-6 | 2026-03-27 | |||
| 80-JJL-4 | 2026-04-16 | |||
| JVT-34-B | 2026-04-11 | |||
| HX-025-J | 2026-03-22 | |||
| JSK-79-P | 2026-04-08 | |||
| 48-SFV-4 | 2026-04-29 | |||
| JNN-15-P | 2026-03-26 | |||
| 74-KPG-8 | 2026-04-04 | |||
| 88-KKZ-8 | 2026-03-18 | |||
| 36-TGL-9 | 2026-03-17 | |||
| 59-NSK-3 | 2026-03-02 | |||
| SV-456-J | 2026-03-04 | |||
| 85-HLR-3 | 2025-03-10 | |||
| HN-651-X | 2022-05-20 | |||
| J-247-KD | 2025-05-27 | |||
| 33-HPT-7 | 2023-01-08 |