Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 48.483
€ 662,-
Ja, 2025
2018
2025-09-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A4 Avant met kenteken JGK-85-X is op kenteken gezet in 2018. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze AUDI was € 48.483. De motor levert een vermogen van 190 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze A4 Avant bedraagt 236 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.7 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.535 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 30-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 17.000.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 191 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1535 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2060 kg |
| Lengte | 4,85 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-01-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-09-26 |
| APK vervaldatum | 2026-06-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
AUDI A4 Avant
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
8 maandenIn de behuizing van de starterdynamo met riem kan mogelijk vocht binnendringen. Als gevolg kan er kortsluiting en oververhitting optreden.
Brandgevaar ook in geparkeerde toestand.
Voertuigeigenaren zullen gewaarschuwd worden, als de onderdelen beschikbaar zijn wordt er een afspraak gemaakt voor het vervangen van de starterdynamo.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 724 |
| Periode | 2017-10-03 - 2018-08-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 30 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 110 | 36 | € 57.400,- | € 4.339,- |
| 2017 | 6 | 3 | € 51.861,- | € 3.586,- |
| 2017 | 6 | 3 | € 51.861,- | € 3.586,- |
| 2018 | 925 | 361 | € 58.277,- | € 4.601,- |
| 2018 | 24 | 9 | € 54.471,- | € 4.910,- |
| 2018 | 24 | 9 | € 54.471,- | € 4.910,- |
| 2019 | 26 | 2 | € 53.471,- | € 5.994,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RN-745-K | 2026-05-22 | |||
| TG-709-N | 2026-05-21 | |||
| RL-185-B | 2026-05-21 | |||
| XZ-948-L | 2026-05-21 | |||
| TJ-593-N | 2026-05-19 | |||
| T-190-LH | 2026-05-12 | |||
| TX-791-T | 2026-05-10 | |||
| K-946-NP | 2026-05-08 | |||
| L-271-KS | 2026-05-07 | |||
| L-313-VX | 2026-05-03 | |||
| TZ-757-S | 2026-05-03 | |||
| SZ-686-L | 2026-05-03 | |||
| J-880-FR | 2026-04-30 | |||
| XS-746-F | 2026-04-28 | |||
| TJ-213-V | 2026-04-23 | |||
| ZG-456-R | 2026-04-14 | |||
| L-198-JJ | 2026-04-14 | |||
| XB-787-N | 2026-04-13 | |||
| SB-136-P | 2026-04-11 | |||
| L-794-NJ | 2026-04-09 | |||
| GGV-88-T | 2026-04-06 | |||
| SR-953-N | 2026-04-04 | |||
| P-874-LV | 2026-03-27 | |||
| SR-903-N | 2026-03-19 | |||
| N-918-FR | 2026-03-18 | |||
| S-715-TH | 2026-03-18 | |||
| RV-079-S | 2026-03-17 | |||
| ST-284-J | 2026-03-04 | |||
| TJ-660-F | 2026-02-28 | |||
| RK-451-R | 2026-02-23 |