Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 66.667
€ 745,-
Ja, 2025
2019
2025-12-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz E-Klasse met kenteken JGD-09-F is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 66.667 inclusief BTW en BPM. De motor levert een maximumvermogen van 211 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1991 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 250 km/h. Met 2.005 kg is dit een robuuste en stabiele auto. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-12-2027. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 29.250.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 9 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1991 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 211 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 82 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2005 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2650 kg |
| Lengte | 4,99 m |
| Breedte | 1,91 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,94 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-10-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-12-12 |
| APK vervaldatum | 2027-12-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 9 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 9 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz E-Klasse sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 33.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 40.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz E-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 33.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 110.671 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 453 |
| Periode | 2019-01-21 - 2024-04-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 921 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 51 |
| Aantal import auto's | 263 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 51 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 110 | 34 | € 73.290,- | € 1.732,- |
| 2020 | 250 | 88 | € 73.385,- | € 1.167,- |
| 2021 | 286 | 77 | € 73.354,- | € 915,- |
| 2022 | 151 | 50 | € 72.878,- | € 868,- |
| 2023 | 112 | 14 | € 79.798,- | € 1.050,- |
| 2024 | 12 | 0 | € 81.979,- | € 1.146,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| L-843-FL | |||
| ZP-570-L | |||
| ZR-287-J | |||
| L-295-FN | |||
| N-791-NS | |||
| Z-008-JS | |||
| G-657-FB | |||
| K-689-KG | |||
| G-307-SH | |||
| GNF-93-S | |||
| J-823-RF | |||
| H-346-HH | |||
| GDT-53-B | |||
| JFR-15-P | |||
| ZG-759-R | |||
| K-028-LS | |||
| JNV-82-H | |||
| Z-320-LL | |||
| L-889-PZ | |||
| K-662-ZZ | |||
| N-596-NN | |||
| Z-014-JN | |||
| P-918-KT | |||
| T-072-SH | |||
| P-176-SF | |||
| K-917-PR | |||
| J-950-VJ | |||
| Z-012-RL | |||
| HHN-24-T | |||
| L-624-PS |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| J-862-SR | 2026-05-10 | |||
| T-452-VR | 2026-05-09 | |||
| N-606-RB | 2026-05-15 | |||
| N-195-LJ | 2026-05-20 | |||
| L-274-LF | 2026-05-19 | |||
| J-758-TR | 2026-05-17 | |||
| R-982-KK | 2026-05-17 | |||
| K-003-XH | 2026-05-15 | |||
| X-362-VN | 2026-05-17 | |||
| G-884-SL | 2026-05-16 | |||
| JDZ-91-X | 2026-05-15 | |||
| K-933-PR | 2026-05-11 | |||
| Z-920-NG | 2026-05-09 | |||
| JRS-48-L | 2026-05-06 | |||
| K-880-HV | 2026-05-06 | |||
| GBZ-94-V | 2026-05-01 | |||
| N-367-LV | 2026-04-29 | |||
| GLN-15-G | 2026-04-27 | |||
| K-356-PJ | 2026-04-21 | |||
| JVK-92-X | 2026-04-21 | |||
| KDJ-62-F | 2026-04-20 | |||
| K-254-XS | 2026-04-18 | |||
| J-186-RL | 2026-04-16 | |||
| HKR-12-L | 2026-04-11 | |||
| K-023-RL | 2026-04-11 | |||
| P-102-DN | 2026-04-08 | |||
| ZP-271-J | 2026-04-06 | |||
| K-526-SP | 2026-04-07 | |||
| K-474-RZ | 2026-05-07 | |||
| L360LX | 2026-05-06 |