Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 30.632
€ 843,-
Ja, 2016
2012
2025-09-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf Plus met kenteken JG-224-P is afkomstig uit het bouwjaar 2012. In maart 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 30.632 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 160 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.481 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 09-03-2016. Dit voertuig is al 247 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 36 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 6.100.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 161 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1481 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1990 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,64 m |
| Wielbasis | 2,57 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-05-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-03-09 |
| APK vervaldatum | 2026-06-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Golf Plus stationwagen
|
Nu te koop
21 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf Plus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1058 |
| Periode | 2009-04-01 - 2012-10-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 325 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 103 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 238 | 83 | € 34.462,- | € 5.400,- |
| 2009 | 103 | 37 | € 31.105,- | € 4.630,- |
| 2009 | 103 | 37 | € 31.105,- | € 4.630,- |
| 2010 | 334 | 100 | € 33.186,- | € 5.257,- |
| 2010 | 99 | 32 | € 30.373,- | € 4.934,- |
| 2010 | 99 | 32 | € 30.373,- | € 4.934,- |
| 2011 | 142 | 49 | € 34.697,- | € 4.998,- |
| 2011 | 91 | 26 | € 31.401,- | € 4.784,- |
| 2011 | 91 | 26 | € 31.401,- | € 4.784,- |
| 2012 | 98 | 29 | € 36.227,- | € 5.326,- |
| 2012 | 32 | 8 | € 31.617,- | € 4.894,- |
| 2012 | 32 | 8 | € 31.617,- | € 4.894,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 42.517,- | € 3.126,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 00-TBR-9 | 2026-04-28 | |||
| 46-KTJ-6 | 2026-05-20 | |||
| RF-042-J | 2026-05-15 | |||
| KX-144-N | 2026-05-16 | |||
| G-659-FG | 2026-05-14 | |||
| SF-625-L | 2026-05-11 | |||
| 38-KNZ-8 | 2026-05-07 | |||
| HJ-143-X | 2026-05-01 | |||
| 27-JPR-8 | 2026-04-28 | |||
| 55-TKH-5 | 2026-04-26 | |||
| 34-PDB-9 | 2026-04-25 | |||
| 84-LPD-8 | 2026-04-18 | |||
| 57-TRN-3 | 2026-04-08 | |||
| 79-JJK-4 | 2026-03-30 | |||
| L-295-RP | 2026-04-11 | |||
| RN-787-S | 2026-04-03 | |||
| 82-JZR-4 | 2026-04-02 | |||
| 35-JXK-9 | 2026-03-28 | |||
| 06-LRF-8 | 2026-03-11 | |||
| 93-LTT-8 | 2026-03-08 | |||
| 32-ZKL-5 | 2021-06-18 | |||
| 22-PBP-7 | 2025-09-13 | |||
| 8-XXX-58 | 2020-05-26 | |||
| J-476-DD | 2020-10-13 | |||
| 72-NFJ-5 | 2023-02-24 | |||
| 37-KPB-2 | 2021-08-10 | |||
| 35-KPG-6 | 2020-11-13 | |||
| 56-SKJ-3 | 2024-03-28 | |||
| 76-KRK-7 | 2023-08-16 | |||
| 63-KPD-9 | 2021-06-04 |