Kenteken check J-342-FD

Mercedes-Benz C 200 D

NL
J-342-FD
Carscanner Score
7.6
7.6

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

18k tot 22k

Catalogusprijs

€ 51.116

BPM

€ 8.831,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2020

Tenaamstelling

20 mei 2025

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Mercedes-Benz C 200 D écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport J-342-FD
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Mercedes-Benz C 200 D
Transmissie
Automaat
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
220 km/u
Milieulabel
C

Deze Mercedes-Benz C 200 D met kenteken J-342-FD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 51.116 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 161 pk. De motor heeft een inhoud van 1597 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze C 200 D haalt een maximale snelheid van 220 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.2 liter per 100 km. Met 1.615 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-09-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 21.250.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.597 cm³
Vermogen 161 pk (118 kW)
Versnellingen 9
Transmissie Automaat
Milieulabel C
Brandstof Diesel
Verbruik (WLTP) 5.2 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 4.4 l/100 km
CO₂-uitstoot 136
Milieuclassificatie 6
Carrosserie Stationwagen
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,77 × 1,84 × 1,47 m
Wielbasis 2,84 m
Rijklaar gewicht 1.615 kg
Technische max. massa voertuig 2.205 kg
Tenaamstelling 20 mei 2025
Eerste registratie 20 jul 2020
Eerste toelating in Nederland 20 jul 2020
APK vervaldatum 19 sep 2026
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026
Gebruikt als taxi ja
Elektrisch verstelbare buitenspiegels
Lichtmetalen velgen
Metallic lak
Panoramadak
Airconditioning
Elektrisch bedienbare ramen
Elektrisch verstelbare stoelen
Lederen bekleding
Stoelventilatie
Verwarmd stuurwiel
Adaptieve koplampen
Mistlampen
Xenon verlichting
Bluetooth
Boordcomputer
Navigatiesysteem
Radio
Spraakbediening
USB-aansluiting
Adaptieve cruise control
Airbags
Alarmsysteem
Antiblokkeersysteem (ABS)
Cruise control
Dodehoekdetectie
Parkeerassistent
Parkeercamera
Parkeersensoren
Remassistentie
Tractiecontrole
Centrale vergrendeling
Sleutelloze toegang

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Mercedes-Benz van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 22.250

Bij een handelaar

€ 21.250

Bij een particulier

€ 20.000

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 18.000

Particuliere verkoop

€ 20.000

Verwachte statijd

23 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 695 per maand
PER MAAND
Groningen € 173/mnd
Fryslân € 172/mnd
Drenthe € 172/mnd
Overijssel goedkoopst € 168/mnd
Flevoland € 169/mnd
Gelderland € 174/mnd
Utrecht € 170/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 168/mnd
Zuid-Holland duurst € 176/mnd
Zeeland € 169/mnd
Noord-Brabant € 170/mnd
Limburg € 170/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Brandstof € 135
Verzekering (WA) € 133
Afschrijving € 129
Onderhoud & reparatie € 114
Banden € 16

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 12 dagen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 10 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

3 recente eigenaren

  • 20 jul 2020

    Eerste registratie

    Mercedes-Benz C 200 D

  • 20 jul 2020

    Eigenaar wijziging

    3 jaren
  • 25 sep 2023

    Eigenaar wijziging

    1 maand
  • 07 nov 2023

    Eigenaar wijziging

    1 jaar en 6 maanden
  • 20 mei 2025

    Huidige eigenaar

    1 jaar en 4 maanden
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2022
2023
!
2024
!
2025
2026
APK geldig tot
19 september 2026
Keuringen
5 keuringen
!
Adviespunten
3 punten
22 sep 2026
Goedgekeurd

APK Keuring 2026

om 12:43
Goedgekeurd
11 aug 2025
!Adviespunt
!

APK Keuring 2025

om 10:29
!Adviespunt
Banden & wielen
! Bandenspanning op 1 as niet gelijk
19 sep 2024
!Adviespunt
!

APK Keuring 2024

om 11:39
!Adviespunt
Xxxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxxx xxxxx xxxx (xxxx)
Xxxxxx & xxxxxx
Xxxx(xx) xxxxxxxx xxx xxx xxxxxxxxxxxxx xxx 1,6 x/x 2,5 xx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
20 jul 2023
Goedgekeurd

APK Keuring 2023

om 10:05
Goedgekeurd
20 jul 2022
Goedgekeurd

APK Keuring 2022

Goedgekeurd

Terugroepacties

!
Terugroepacties
1 actie · verholpen
11 jan 2022
Verholpen
Deze terugroepactie is verholpen.
Omschrijving van het defect
Door vloeistoflekkage in het vacuümcircuit kan door elektrochemische reactie de temperatuur van elektrische componenten op een punt komen waarop risico voor brand wordt bereikt.
Mogelijk gevaar
Indien elektrische schakelventielen in contact zouden komen met koelvloeistof; dan kan na verloop van tijd niet uitgesloten worden dat, door een elektrochemische reactie, de temperatuur van het onderdeel continu zal toenemen met in uitzonderlijke gevallen brandgevaar tot gevolg.
Herstelactie
De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Uit voorzorg zal een software update doorgevoerd worden en het elektrisch omschakelventiel vervangen.

Veelgestelde vragen

De APK van deze Mercedes-Benz C 200 D is op 19 september 2026 verlopen, inmiddels 5 dagen geleden. Zonder geldige APK mag de auto de openbare weg niet op.
Carscanner schat de huidige marktwaarde van J-342-FD op ongeveer € 21.250. Deze schatting is gebaseerd op marktdata van vergelijkbare auto's.
Deze Mercedes-Benz C 200 D heeft volgens de RDW 3 tenaamstellingen gehad sinds de eerste Nederlandse registratie. Dat aantal telt elke registratiewissel, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Er is terugroephistorie voor J-342-FD (1 terugroepactie); niets daarvan staat nog open.
De laatst bekende kilometerstand van J-342-FD komt uit een advertentie van 22 november 2023 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, deze Mercedes-Benz C 200 D is geen importauto. De auto is op 20 juli 2020 direct in Nederland op kenteken gezet.
Deze Mercedes-Benz C 200 D staat sinds 20 mei 2025 op de huidige naam, inmiddels 1 jaar en 4 maanden.
De nieuwprijs van deze Mercedes-Benz C 200 D was volgens de RDW € 51.116, inclusief btw en BPM.

Algemene informatie

Model Mercedes-Benz C 200 D stationwagen
Recente marktcijfers bouwjaar 2020
Gem. recente vraagprijs € 19.750,-
KM
Gem. recente kilometerstand 196.119 km
#
Recent aangeboden 1 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 3
Gemiddeld aantal dagen in bezit 466 · ± 1 jaar
Productieperiode 25 jan 2019 – 9 jun 2021
Geregistreerde auto's in NL 355 waarvan 14 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 60 van 355 · 17% waarvan 14 in de laatste 12 maanden

Historie

Mercedes-Benz C 200 D stationwagen
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2019 203 registraties · 32 import 203 32 € 53.479,- € 8.357,- Gem. nieuwprijs € 53.479,- · Gem. BPM € 8.357,-
2020 deze auto 135 registraties · 23 import 135 23 € 54.385,- € 8.832,- Gem. nieuwprijs € 54.385,- · Gem. BPM € 8.832,-
2021 17 registraties · 5 import 17 5 € 54.942,- € 7.988,- Gem. nieuwprijs € 54.942,- · Gem. BPM € 7.988,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
ZL-753-V 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZS-829-L 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
P-606-HG 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZK-091-P 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
T-316-JH 2026-09-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
H-953-JK 2026-08-20 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GBH-12-V 2026-09-11 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GKB-13-P 2026-09-06 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZT-574-R 2026-09-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZH-049-G 2026-07-25 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JJK-28-X 2026-07-16 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZR-878-P 2022-10-13 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
H-194-GL 2025-05-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
XS-641-T 2024-09-14 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
J-156-KK 2023-10-17 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZF-221-T 2023-09-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
XX-544-H 2023-12-14 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
H-879-DD 2024-01-19 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
XZ-446-T 2022-09-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZJ-043-X 2024-02-02 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZL-697-V 2023-12-09 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZS-604-B 2023-06-20 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZR-327-G 2023-03-30 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
G-371-SR 2023-09-06 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
G-694-BT 2025-03-11 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZG-557-H 2024-01-20 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
R-101-RX 2023-09-04 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
XT-856-N 2021-12-07 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZR-501-T 2023-08-30 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
H-770-FB 2024-03-28 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
G-644-ZD 2025-04-16 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
H-340-FF 2023-12-25 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
ZG-568-H 2023-06-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
H-138-GV 2024-11-01 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van J-342-FD delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X