Kenteken check HZ073T

Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid

NL
HZ073T
Carscanner Score
8
8

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

10k tot 13k

Catalogusprijs

€ 65.829

BPM

€ 5.884,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2016

Tenaamstelling

24 jun 2020

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport HZ073T
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid
Transmissie
Automaat
Topsnelheid
242 km/u
Milieulabel
B

Deze Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid met kenteken HZ073T is op kenteken gezet in 2016. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 65.829 inclusief BTW en BPM. De motor heeft een inhoud van 2143 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Met 1.845 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2020. De APK is geldig tot 12-07-2020. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 12.100.

Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 2.143 cm³
Versnellingen 7
Transmissie Automaat
Milieulabel B
Carrosserie Sedan
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 4
Lengte × breedte × hoogte 4,90 × 1,87 × 1,49 m
Wielbasis 2,87 m
Rijklaar gewicht 1.845 kg
Technische max. massa voertuig 2.390 kg
Tenaamstelling 24 jun 2020 ↓
Eerste registratie 28 jan 2016
Eerste toelating in Nederland 28 jan 2016
APK vervaldatum 12 jul 2020 ↓
Gebruikt als taxi nee
Garantie
Nationale Autopas
Sportpakket
Extra getint glas achter
Getint glas
Lichtmetalen velgen
Metallic lak
Automatisch dimmende binnenspiegel
Bagagedek
Donkere hemelbekleding
In hoogte verstelbaar stuur
Lederen bekleding
Pollenfilter
Voorstoelen
Mistlampen
Mistlampen achter
Portierverlichting
AUX/USB-aansluiting
Audiobediening op het stuurwiel
Bluetooth
Navigatiesysteem
USB-aansluiting
Airbags
Hoofdairbags achter
In hoogte verstelbare veiligheidsgordels
Knieairbag bestuurderszijde
Zijairbags voor
Afdekhoes

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Mercedes-Benz van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 12.700

Bij een handelaar

€ 12.100

Bij een particulier

€ 11.500

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 10.300

Particuliere verkoop

€ 11.500

Verwachte statijd

10 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 263 per maand
PER MAAND
Afschrijving € 161
Groningen € 108/mnd
Fryslân € 106/mnd
Drenthe € 106/mnd
Overijssel goedkoopst € 102/mnd
Flevoland € 103/mnd
Gelderland € 109/mnd
Utrecht € 104/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 102/mnd
Zuid-Holland duurst € 111/mnd
Zeeland € 103/mnd
Noord-Brabant € 104/mnd
Limburg € 105/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 10 dagen
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 4 dagen
Bron 4 bronnen
29 jun 2020 Prijsverlaging −€ x.xxx
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 38 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

  • 28 jan 2016

    Eerste registratie

    Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid

  • 16 jul 2018

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 24 jun 2020

    Huidige eigenaar

    6 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

2 kilometerstanden bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De APK van deze Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid is op 12 juli 2020 verlopen, inmiddels 6 jaar en 3 maanden geleden. Zonder geldige APK mag de auto de openbare weg niet op.
Carscanner schat de huidige marktwaarde van HZ073T op ongeveer € 12.100. Deze schatting is gebaseerd op marktdata van vergelijkbare auto's.
De laatst bekende kilometerstand van deze Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid komt uit een advertentie van 15 juli 2020 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, HZ073T is geen importauto. De auto is op 28 januari 2016 direct in Nederland op kenteken gezet.
Voor deze Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid zijn geen terugroepacties geregistreerd.
Deze Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid staat sinds 24 juni 2020 op de huidige naam, inmiddels 6 jaar en 4 maanden.
De nieuwprijs van deze Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid was volgens de RDW € 65.829, inclusief btw en BPM.
Deze Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid is 2 keer online te koop aangeboden, voor het eerst op 25 mei 2020 en voor het laatst op 15 juli 2020. Een recente advertentie is bij Carscanner niet bekend; dat sluit niet uit dat de auto elders te koop staat.

Algemene informatie

Model Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid sedan
Recente marktcijfers bouwjaar 2016
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 1
Gemiddeld aantal dagen in bezit 745 · ± 2 jaar
Productieperiode 7 sep 2012 – 28 jan 2016
Geregistreerde auto's in NL 170 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 4 van 170 · 2% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Mercedes-Benz E 300 Bluetec Hybrid sedan
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2012 12 registraties · 1 import 12 1 € 68.235,- € 8.441,- Gem. nieuwprijs € 68.235,- · Gem. BPM € 8.441,-
2013 68 registraties · 2 import 68 2 € 65.472,- € 4.916,- Gem. nieuwprijs € 65.472,- · Gem. BPM € 4.916,-
2014 56 registraties · 1 import 56 1 € 62.650,- € 5.341,- Gem. nieuwprijs € 62.650,- · Gem. BPM € 5.341,-
2015 33 registraties · 0 import 33 0 € 62.744,- € 5.555,- Gem. nieuwprijs € 62.744,- · Gem. BPM € 5.555,-
2016 deze auto 1 registratie · 0 import 1 0 € 65.829,- € 5.884,- Gem. nieuwprijs € 65.829,- · Gem. BPM € 5.884,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
6-ZNN-30 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-TBB-54 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3-TGJ-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-KVR-83 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GB-319-K 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-SJB-37 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3-SLN-23 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
48-ZVX-7 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
85-ZSB-3 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
35-ZVX-8 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
00-ZHR-6 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-STS-66 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
40-ZHL-1 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 13 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
3-XBJ-10 2026-09-06 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-XRJ-56 2026-08-29 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7SBD31 2026-08-28 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-ZLB-11 2026-08-26 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
80-ZRL-9 2026-08-12 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-TNL-09 2026-07-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-ZKV-62 2022-05-30 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-TPR-82 2021-05-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5TTN28 2020-07-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PK-429-R 2021-10-30 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-TZT-39 2025-10-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-TFL-30 2024-01-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8-TTP-43 2020-08-12 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-XGF-82 2024-07-26 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-XHF-97 2021-03-08 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-XKF-25 2022-09-22 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-TBB-40 2023-03-21 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-ZPG-27 2026-05-25 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GF-574-Z 2021-04-21 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-SLB-62 2020-05-20 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-ZHJ-33 2022-02-03 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3-SLG-52 2022-07-15 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-KXH-23 2025-04-01 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-ZTF-41 2023-09-05 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
T-686-ZX 2023-10-10 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-XXP-64 2021-10-22 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-ZTT-69 2026-07-02 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
1-TDR-65 2026-07-03 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
N-153-ZN 2022-08-13 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GH-644-N 2021-11-23 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van HZ073T delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X