Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 22.995
€ 2.236,-
Nee
2016
2020-03-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken HZ-685-K is afkomstig uit het bouwjaar 2016. Destijds had deze SEAT een catalogusprijs van € 22.995 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 110 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.4 liter per 100 km. Met 1.140 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2020. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 6.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1140 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1630 kg |
| Lengte | 4,06 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2020-03-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-01-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-01-22 |
| APK vervaldatum | 2027-01-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
SEAT Ibiza MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 11.710 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.736 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De massabevestigingsbout op de carrosserie die de massakabel met de accu verbindt, is mogelijk onvoldoende sterk. Hierdoor kan tijdens een ongeval de bevestigingsbout op de carrosserie losscheuren.
De voedingspanning kan wegvallen. Hierdoor kunnen de portieren niet meer ontgrendeld worden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een ring bij de massabevestigingsbout monteren.
De grendelpal van het kinderslot is bij de productie beschadigd. Hierdoor kan de grendelpal breken.
Indien de grendelpal gebroken is kan het ingeschakelde kinderslot ongemerkt uitgeschakeld raken, waardoor het portier vanaf de binnenzijde geopend kan worden. Kinderen kunnen hierdoor zonder begeleiding het voertuig verlaten.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het slot controleren en indien nodig vervangen
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 11.710,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 121.573 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 779 |
| Periode | 2015-10-09 - 2018-01-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 626 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 8 |
| Aantal import auto's | 157 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 8 |
| Import percentage | 25% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 77 | 13 | € 20.184,- | € 1.781,- |
| 2015 | 166 | 60 | € 18.785,- | € 1.249,- |
| 2015 | 166 | 60 | € 18.785,- | € 1.249,- |
| 2016 | 272 | 52 | € 20.671,- | € 1.852,- |
| 2016 | 352 | 104 | € 33.118,- | € 1.388,- |
| 2016 | 351 | 103 | € 33.163,- | € 1.391,- |
| 2017 | 276 | 92 | € 21.058,- | € 1.534,- |
| 2017 | 304 | 118 | € 19.428,- | € 1.368,- |
| 2017 | 301 | 115 | € 19.422,- | € 1.373,- |
| 2018 | 1 | 0 | € 20.675,- | € 2.221,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JX-082-H | |||
| SZ-869-T | |||
| P-268-JS | |||
| NX-295-Z | |||
| HZJ-26-J | |||
| HR-375-H | |||
| JG-109-V | |||
| HR-526-S | |||
| N-557-LG | |||
| KD-130-H | |||
| KT-136-T | |||
| L-250-HH | |||
| KHT-39-J | |||
| NV-327-T | |||
| KBG-61-J | |||
| JF-477-Z | |||
| TH-507-G | |||
| KBT-68-T | |||
| X-775-XH | |||
| NN-358-K | |||
| H-124-SV | |||
| KP-585-D | |||
| KX-092-S | |||
| KP-407-P | |||
| JJ-649-L | |||
| HG-854-R | |||
| KX-678-G | |||
| JFL-06-B | |||
| NL-613-H | |||
| JVZ-91-D |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HK-628-H | 2026-05-01 | |||
| SX-103-R | 2026-05-21 | |||
| HH-575-G | 2026-04-28 | |||
| HKB-96-N | 2026-04-30 | |||
| N-652-ZK | 2026-05-13 | |||
| R-889-LD | 2026-04-18 | |||
| SX-092-R | 2026-05-21 | |||
| NR-495-G | 2026-05-23 | |||
| J-326-TR | 2026-05-22 | |||
| HR-543-V | 2026-05-12 | |||
| KK-063-F | 2026-05-10 | |||
| NS-666-J | 2026-05-07 | |||
| RV-115-R | 2026-05-08 | |||
| JHS-72-G | 2026-05-13 | |||
| JVL-64-B | 2026-05-04 | |||
| KG-082-N | 2026-05-02 | |||
| JH-388-K | 2026-04-30 | |||
| RS-253-T | 2026-04-27 | |||
| JP-493-X | 2026-04-24 | |||
| TF-265-V | 2026-04-18 | |||
| R-177-BH | 2026-03-27 | |||
| NJ-486-K | 2026-04-13 | |||
| J-957-TD | 2026-04-11 | |||
| PH-630-K | 2026-04-09 | |||
| KBF-27-J | 2026-04-11 | |||
| KT014P | 2026-05-06 | |||
| JD-165-K | 2026-03-29 | |||
| HG-679-D | 2026-03-27 | |||
| N-491-GV | 2026-03-25 | |||
| RJ-324-B | 2026-03-24 |