Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 18.045
€ 1.912,-
Ja, 2016
2015
2026-02-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken HZ-213-H is op kenteken gezet in 2015. In januari 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 18.045. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.7 l/100 km. Met 1.055 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 08-01-2016. Dit voertuig is al 100 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-05-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 6.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1055 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1540 kg |
| Lengte | 4,07 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-04-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-01-13 |
| APK vervaldatum | 2027-05-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 5 verkoopprijzen en 5 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 12 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Polo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 8.699 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 8.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 8.699,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 89.456 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 32 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 788 |
| Periode | 2014-04-03 - 2018-03-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5222 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 196 |
| Aantal import auto's | 2657 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 196 |
| Import percentage | 51% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 1593 | 821 | € 16.275,- | € 1.084,- |
| 2014 | 1582 | 810 | € 16.273,- | € 1.081,- |
| 2015 | 1558 | 791 | € 16.964,- | € 1.099,- |
| 2015 | 1551 | 784 | € 16.966,- | € 1.102,- |
| 2016 | 1457 | 728 | € 17.231,- | € 1.154,- |
| 2016 | 1454 | 725 | € 17.225,- | € 1.156,- |
| 2017 | 609 | 314 | € 18.056,- | € 1.077,- |
| 2017 | 605 | 310 | € 18.057,- | € 1.081,- |
| 2018 | 5 | 3 | € 18.819,- | € 1.698,- |
| 2018 | 5 | 3 | € 18.819,- | € 1.698,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JZG-60-N | |||
| G-397-KJ | |||
| J-078-RR | |||
| KBG-48-B | |||
| HKR-55-Z | |||
| JXZ-04-S | |||
| H-609-TB | |||
| X-439-TB | |||
| S-455-JK | |||
| S-673-HF | |||
| S-132-HG | |||
| S-541-GV | |||
| KFT-18-K | |||
| JVZ-83-F | |||
| RK-027-D | |||
| N-436-DT | |||
| L-551-DR | |||
| 4-ZNR-03 | |||
| JSK-20-N | |||
| HVJ-03-G | |||
| P-598-GP | |||
| JX-640-K | |||
| KFZ-13-S | |||
| KFP-16-N | |||
| HDG-29-J | |||
| R-430-BL | |||
| J-261-ZS | |||
| JSV-67-R | |||
| N-180-BZ | |||
| S-857-KR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZR-448-J | 2026-05-15 | |||
| HNT-54-L | 2026-05-05 | |||
| JTR-64-H | 2026-05-04 | |||
| RH-527-R | 2026-05-08 | |||
| JTK-57-Z | 2026-04-28 | |||
| P-821-JV | 2026-05-05 | |||
| KFL-20-K | 2026-05-06 | |||
| HDD-15-P | 2026-05-10 | |||
| JZH-19-P | 2026-05-17 | |||
| NN-927-B | 2026-05-16 | |||
| JPK-91-B | 2026-05-16 | |||
| NN-900-T | 2026-05-21 | |||
| X-278-TR | 2026-05-16 | |||
| HT-421-Z | 2026-05-14 | |||
| J-840-HX | 2026-05-19 | |||
| TX-036-N | 2026-05-12 | |||
| JLR-48-P | 2026-05-11 | |||
| ST-888-D | 2026-05-12 | |||
| SF-211-B | 2026-05-12 | |||
| NK-705-T | 2026-05-11 | |||
| HBX-68-P | 2026-05-10 | |||
| PZ-548-R | 2026-05-10 | |||
| ZB-660-X | 2026-05-08 | |||
| P-054-BV | 2026-05-16 | |||
| JVX-16-Z | 2026-05-07 | |||
| KDX-34-L | 2026-05-07 | |||
| J-053-SJ | 2026-05-12 | |||
| GD-347-N | 2026-05-12 | |||
| NN-847-R | 2026-05-08 | |||
| P-861-PT | 2026-05-05 |