Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 42.309
€ 1.126,-
Ja, 2025
2022
2025-07-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken HXF-49-F is op kenteken gezet in 2022. In juli 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Volkswagen een catalogusprijs van € 42.309 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 207 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 240 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.361 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 27 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 23.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 207 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 159 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1361 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,07 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-04-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-07-09 |
| APK vervaldatum | 2026-04-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Polo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 26.785 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 28.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenHuidige eigenaar
10 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 26.785,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 44.124 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 47 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 282 |
| Periode | 2021-08-04 - 2026-05-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1060 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 257 |
| Aantal import auto's | 574 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 245 |
| Import percentage | 54% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 3 | 2 | € 40.598,- | € 3.720,- |
| 2021 | 30 | 23 | € 39.267,- | € 3.708,- |
| 2021 | 3 | 2 | € 40.598,- | € 3.720,- |
| 2022 | 13 | 4 | € 41.016,- | € 5.657,- |
| 2022 | 474 | 287 | € 42.169,- | € 4.888,- |
| 2022 | 13 | 4 | € 41.016,- | € 5.657,- |
| 2023 | 334 | 169 | € 46.262,- | € 7.129,- |
| 2024 | 192 | 87 | € 49.046,- | € 8.239,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 54.984,- | € 13.175,- |
| 2025 | 23 | 8 | € 51.312,- | € 10.652,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 47.393,- | € 5.412,- |
| 2026 | 7 | 0 | € 51.554,- | € 13.308,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JGB-19-D | |||
| GFL-23-D | |||
| GLP-32-H | |||
| JJZ-90-B | |||
| KGD-73-K | |||
| JNL-94-N | |||
| KFK-15-J | |||
| JGS-24-P | |||
| HPT-87-F | |||
| KGL-09-V | |||
| JDF-24-S | |||
| S-035-NX | |||
| JHR-61-S | |||
| T-747-HB | |||
| HPT-58-G | |||
| JJG-29-X | |||
| HVJ-24-L | |||
| S-438-GN | |||
| GTS-65-G | |||
| JHG-58-R | |||
| KJD-49-G | |||
| GHF-59-B | |||
| KFG-35-S | |||
| JZD-12-K | |||
| JPP-81-R | |||
| JTR-90-H | |||
| JLV-74-V | |||
| JNL-22-S | |||
| JVF-37-Z | |||
| JHN-76-Z |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| X-284-ZL | 2026-05-22 | |||
| HXJ-55-K | 2026-05-15 | |||
| JTT-50-X | 2026-05-21 | |||
| JFK-34-G | 2026-05-20 | |||
| S-933-XX | 2026-05-20 | |||
| JDH-89-V | 2026-05-16 | |||
| JSG-97-T | 2026-05-15 | |||
| JLG-32-V | 2026-05-15 | |||
| R-747-BT | 2026-05-11 | |||
| JNF-74-G | 2026-05-11 | |||
| R-558-TN | 2026-05-10 | |||
| JSK-61-J | 2026-05-10 | |||
| X-275-ZX | 2026-05-08 | |||
| R-257-RV | 2026-05-08 | |||
| T-405-FB | 2026-05-08 | |||
| KGH-76-J | 2026-05-07 | |||
| JFP-17-B | 2026-05-06 | |||
| Z-579-PN | 2026-05-05 | |||
| JRF-57-P | 2026-04-17 | |||
| JRB-96-K | 2026-05-03 | |||
| GSZ-40-K | 2026-05-01 | |||
| KGG-12-D | 2026-05-01 | |||
| KGH-56-P | 2026-04-30 | |||
| HPP-09-D | 2026-04-29 | |||
| R-243-NJ | 2026-04-17 | |||
| GZJ-07-L | 2026-04-25 | |||
| X-867-NX | 2026-04-23 | |||
| GTV-41-K | 2026-04-23 | |||
| HHZ-28-D | 2026-04-20 | |||
| R-898-LN | 2026-04-18 |